Okunma

Dokümanlar Tek Tıkla Sergide


28 Aralık 2008 Pazar 12:00
Dokümanlar Tek Tıkla Sergide

Word, Excel, PowerPoint ya da PDF dokümanları web sitenize gömmek (embed) hiç bu kadar kolay olmamıştı. Embedit.in adlı kolay kullanımlı servise Google, Yahoo veya OpenID parolanızla giriş yaparak, ilgili dokümanı yüklemeniz yeterli. Sizin için bir Flash widget oluşturan servis, bunu sitenize eklemek için gerekli embed kodunu sunarak uzun uzadıya dokümanları tekrar siteye yazma derdinden kurtarıyor. Sadece birkaç saniye süren bir yüklemenin ardından elde edebileceğiniz bir gömme kodu ile, en uzun tabloları bile ziyaretçilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Embedit.in
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dokümanlar Tek Tıkla Sergide konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dokümanlar Tek Tıkla Sergide ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dokümanlar Tek Tıkla Sergide ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "