Okunma

EMC Büyük Veri’yi Yorumluyor


17 Eylül 2013 Salı 14:05
EMC Büyük Veri’yi Yorumluyor

Kullanıcıların paylaştığı içerikler şirketlerin geleceğini belirlemeye devam ediyor. Özellikle sosyal medya ya da internet üzerinden paylaşılan içerikler şirketler tarafından yorumlanarak gerek ürün geliştirmede gerekse servislerin hayata geçirilmesi konusunda önemli bir adım teşkil ediyor.

Ancak Büyük Veri (İngilizce’de Big Data) olarak tabir edilen bu bilgilerin doğru bir şekilde yorumlanması ayrı bir önem taşıyor. Bu bilgilerin yorumlanması konusunda önemli bir marka olan EMC, bugün İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikle yeni çözümlerini tanıttı.

EMC‘nin sunduğu çözümleri şirketin Sistem Mühendisliği Yöneticisi Fırat Öztürk‘e sorduk. İşte aldığımız yanıtlar:

:: Sosyal ağlarda hangi bilgilerinizi paylaşıyorsunuz?     

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EMC Büyük Veri’yi Yorumluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMC Büyük Veri’yi Yorumluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMC Büyük Veri’yi Yorumluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "