Okunma

EMC Forum 2011 için Geç Kalmayın


02 Kasım 2011 Çarşamba 13:03
EMC Forum 2011 için Geç Kalmayın

Bu yılki teması Büyük Veri (Big Data) ve Bulut Bilişim (Cloud Computing) olan EMC Forum’da katılımcılar son trendler hakkında bilgi edinebilecekler.

Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez ve EMC Corporation Global Gelişim Merkezi CIO ve COO’su Sanjay Mirchandani‘nin yapacağı EMC Forum‘a alanında uzman değerli konuşmacılar da katılım sağlayacak.

Geç kalmayın – Video

EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajda, etkinliğin fırsatlarını konuştuk.

Her ölçekte şirket için pazarın lider çözümlerini işletmelerin ayağına getiren EMC Forum İstanbul ile katılımcılar, sektörün uzman isimleri ve uzman markaları ile tanışma fırsatı da yakalayacak.

Katılım sınırlı

Bu yıl da binin üzerinde katılımcı hedefleyen EMC Forum 2011, aynı zamandan hem kurumsal firmalar hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ’ler için yeni teknolojiler, içerik yönetimi, arşivleme, sanallaştırma, yedekleme ve felaket kurtarma gibi konularda çözüm sunan şirketleri ve bu şirketlerin uzman isimlerini de ağırlayacak.

Etkinlik ajandasını görmek ve
ücretsiz kayıt yaptırmak için tıklayın.

Brocade, Cisco, Vmware, KoçSistem, Microsoft, Arena, Avnet, Intel, Greenplum, gibi bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte; donanım, yazılım, depolama, Bulut Bilişim, Büyük Veri başlıklarında oturumlar düzenlenecek.

:: Bu etkinliğe katılacaklar ne diyor?

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EMC Forum 2011 için Geç Kalmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMC Forum 2011 için Geç Kalmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMC Forum 2011 için Geç Kalmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "