Okunma

EMC, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinde


26 Haziran 2013 Çarşamba 17:36
EMC, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinde

Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden EMC, Great Place to Work adlı küresel araştırma, danışma ve eğitim firması tarafından yapılan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2013” sıralamasında yer aldı.

EMC; şirketlerin çalışmaya teşvik, açık iletişim, cömert olanaklar kriterlerine göre değerlendirildiği çalışmada Türkiye’nin En İyi İşverenleri olarak belirlenen 12 firmadan biri olma başarısını gösterdi ve bu başarının yanı sıra, İş-Yaşam Dengesi Özel Ödülü’ne layık görüldü. Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2013, Great Place to Work tarafından Türkiye’de ilk defa düzenlendi.

EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, dünya çapında prestijli bu çalışmada yer almanın gururunu yaşadıklarını belirtti ve şunları söyledi: “EMC, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çalışanlarına sunmuş olduğu esnek çalışma ortamı, aile ve iş önceliklerini belirleyerek iş-yaşam dengesini kurmalarını sağlayacak bir ortam yaratmayı amaçlıyor. Günün sonunda yöneticiler olarak odaklandığımız nokta ise verimli çalışma. Ve bence bu yaklaşım, EMC ailesinin her ferdi için motivasyon, beraberinde ise yaratıcılık başarı getiriyor.”dedi.

Great Place to Work Enstitüsü’nün En İyi İşverenler projesi, dünya çapında 49 ülkedeki öncü işyerlerinin araştırılması ve onaylanmasını kapsıyor. Araştırmanın Türkiye ayağında ise; her sektörden ve her büyüklükteki şirketlerden, Türk ve çokuluslu katılımcılar yer aldı.

:: Hayalinizde çalıştığınız şirket sizlere neler sunmalı?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “EMC, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bütün listeyi verseydinizde hakkinizda kötü dusunmeseydik sdn?

" EMC, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMC, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMC, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "