Okunma

EMC Virtustream’i Satın Alıyor


08 Haziran 2015 Pazartesi 04:00
EMC Virtustream’i Satın Alıyor

EMC firması, Virtustream’i renklerine bağlamak için nihai anlaşma görüşmeleri yaptığını duyurdu. Görüşmeler tamamlandığında, Virtustream EMC’nin yeni yönetimli bulut hizmetleri iş birimini oluşturacak.

Bu satın alma EMC’nin müşterilerinin tüm uygulamalarını bulut tabanlı BT ortamlarına taşımaya yardımcı olma stratejisinin önemli bir parçasını oluşturuyor.

Virtustream’in bünyesine katılmasıyla EMC, tüm uygulamaları, tüm iş yüklerini ve tüm bulut modellerini destekleyen sektörün en kapsamlı karma bulut portföyünü tamamlamış olacak. Virtustream CEO’su Rodney Rogers doğrudan EMC Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Joe Tucci’ye bağlı olacak.

Virtustream’in bulut yazılımı ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) portföyü müşterilere doğrudan ve iş ortakları aracılığıyla sunulacak. EMC Federation’ın hizmet sağlayıcı iş ortakları  Virtustream’in xStream bulut yönetimi yazılım platformuna erişim hakkına sahip olacak ve kendi markalı hizmetlerini bu platform üzerinde uyarlayarak müşterilerine sunabilecek. 

:: Konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EMC Virtustream’i Satın Alıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMC Virtustream’i Satın Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMC Virtustream’i Satın Alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "