EMC, Yeni Çözümlerini Tanıttı


18 Haziran 2013 Salı 10:16
EMC, Yeni Çözümlerini Tanıttı

EMC, SAP çözümlerinin iş yüklerini gelecek nesil özel bulut altyapılarına taşıma konusunda işletmelere yardımcı olmak için tasarlanan, yeni dönüşümsel çözüm ve hizmetlerini tanıttı. EMC, SAP ve VMware ile birlikte farklı hizmet ve çözümlerden oluşan kombinasyonlar aracılığıyla SAP çözümleri ile çalışan şirketlerin BT yönetimlerini basitleştirmelerini mümkün kılmayı ve bu şirketlerin BT yönetimi yerine yenilikçilik ve rekabet avantajlarına odaklanarak, maliyetleri düşürmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Ayrıca EMC, özel bulut bilişim ortamı kurmak için bir temel oluşturmaya yönelik olarak, SAP ve VMware ile işbirliğinin kapsamını, sundukları hizmetleri birlikte entegre ederek genişletecek ve SAP uygulamaları kullanan işletmelerin bu uygulamalarını sanallaştırılmış x86 ortamlara komple dönüştürme sürecini hızlandırmaya yardımcı olacak.

Bu yeni hizmetlerin, en yeni EMC, SAP ve VMWare teknolojilerini kullanan bulut bilişim altyapılarının yerinde tasarımını, planlanmasını ve operasyonları basitleştirerek BT kuruluşları ile BT faaliyetlerine yardımcı olması ve çığır açması bekleniyor.  

SAP çözümlerinin özel bulut optimizasyonu için özel olarak geliştirilmiş yeni EMC Proven çözümleri

Yerinde bulut bilişime geçiş sürecinde olan işletmeler BT ortamlarını optimize ederek, SAP uygulama-tabanlı iş yüklerinin ve bu iş yüklerini yönetmekle sorumlu olan BT ve SAP Basis yöneticilerinin verimliliklerini maksimum düzeye getirmek için çözümler arıyor.

SAP çözümleri ile birlikte çalışan EMC’nin özel bulut bilişim için geliştirdiği EMC Proven Çözümü, özel bulut bilişim için yaygın olan etmenlerin yanı sıra, sektörün standart kabul ettiği şartları da ele alıyor. Çözüm SAP çözümleri ile birlikte çalışan sanallaştırılmış özel bulut ortamlarını desteklemek için tasarlanan sanal BT katmanlarının kilit bileşenlerini de belgeliyor.

Çözüm ayrıca sanal altyapı konsolidasyonu aracılığıyla maliyetlerin kontrol altında tutulmasına yardımcı olurken, yüksek kalitede hizmet sunulmasını, performansın optimum düzeye çıkarılmasını ve yönetimin basitleştirilmesini de sağlıyor.

Kilit bileşenler arasında yer alanlar: 

EMC’nin tamamen otomatik veri depolama kademelendirme çözümü FAST VP aracılığı ile maksimum düzeyde performans ve ölçeklenirlik

Sanallaştırılmış teknolojiden yararlanan ve SAP NetWeaver Landscape Sanallaştırma Yönetimi yazılımı ile entegre BT yönetimi

Sanal BT (chargeback – Geri Ödeme) modellerinin kurulumu ve konuşlandırılması

SAP uygulamaları ile çalışan sanallaştırılmış sunucularda ve tüm altyapıda bulut katmanlarının denetlenmesi

EMC RecoverPoint ve VPLEX ile işlem esnasında çalışabilme ve sürekli veri koruma

:: EMC’nin yeni çözümleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EMC, Yeni Çözümlerini Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMC, Yeni Çözümlerini Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMC, Yeni Çözümlerini Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  2. 2 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  3. 3 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  4. 4 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  5. 5 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  6. 6 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  7. 7 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  8. 8 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  10. 10 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!