Okunma

Emoji Stars iOS için Yayınlandı


19 Şubat 2015 Perşembe 11:00
Emoji Stars iOS için Yayınlandı

iPhone, iPad ve iPod Touch için ücretsiz olarak App Store’da yerini alan Emoji Stars, arkadaşlarınızla müzik bilginizi yarıştırabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Arkadaşlarınıza hem oyun içerisindeki binlerce şarkı, hem de iTunes‘da yer alan şarkıları sadece emoji kullanarak ifade ederek ve size gönderilen emojiler ile ifade edilen şarkıların adlarını bulmaya çalıştığınız oyunda, arkadaşlarınız ile hem rakip hem de takım arkadaşı oluyorsunuz.

15-02/19/b-interaktive_emoji-stars_screen-2.jpg

Mümkün olduğunca çok şarkı bilerek, daha çok yıldız toplamaya çalıştığınız oyunda size yardımcı olabilecek 5 farklı ipucunuz ve mevcut harfleri elemenize yarayan iki farklı bombanız bulunuyor.

Dilerseniz şarkının türü, yılı, sanatçısı, yer aldığı albüm konusunda bilgi alabiliyor ya da şarkının küçük bir kısmını dinleyebiliyorsunuz. Tabii tüm bu joker haklarının belli değerleri olduğunu da belirtelim.

Emoji Stars bugün itibari ile App Store‘da yer aldı ancak biz oyunun test sürecinde oldukça keyifli zamanlar geçirdik diyebiliriz. Dilerseniz siz de buradan oyunu ücretsiz olarak App Store’dan indirebilirsiniz.

:: Emoji Stars’ı beğendiniz mi?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Emoji Stars iOS için Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Emoji Stars iOS için Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Emoji Stars iOS için Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "