EMUI ile Huawei Nova 6 için güvenlik desteği!


29 Mart 2020 Pazar 09:30
EMUI ile Huawei Nova 6 için güvenlik desteği!

Huawei Nova 6 ve Nova 6 5G için, Mart ayında EMUI güncellemesiyle ile birlikte güvenlik ile ilgili geliştirme yapılacak. Bu yeni yazılım paketi, Mart 2020’nin en son güvenlik yamasını ve sistem kararlılığı optimizasyonlarını yükleyecek.

Huawei Nova 6 5G

Mart 2020 EMUI güncellemesi

Honor V30 ‘dan sonra şimdi de Huawei Nova 6 ve Nova 6 5G kullanıcıları, Çin’de en son sistem güvenliği ve ek iyileştirmelerle yeni bir EMUI güncellemesi alıyor.

EMUI Mart 2020 güncellemesine, Google güvenlik düzeltme ekleri ve 2 kritik seviye 20 üst düzey seviye Ortak Güvenlik Açıkları ve Etkilenme (CVE) için düzeltmeler dahil olacak.

Bu, aynı ay içinde Şubat 2020 güvenliği alan Huawei Nova 6 ve Nova 6 5G ve Nova 6 SE için ikinci bir ürün yazılımı güncellemesi oldu.

Huawei Nova 6 5G

Güncelleme Çin’de gruplar halinde yayınlanmakta, bu nedenle bu modellere ulaşması biraz zaman alabilir.

Yeni güncelleme ise,  EMUI 10.0.1.167 sürümünü EMUI sürüm 10.0.1.173’e yükseltecek.

Cihazları güncellemek için , ayarları açın, “Sistem ve güncellemeler” ‘e tıklayın,  daha sonra “Yazılım güncellemesi” ne tıklayın ve “Güncellemeleri Kontrol Et” seçeneğini seçin. Son olarak, “İndir ve yükle” yi seçin.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “EMUI ile Huawei Nova 6 için güvenlik desteği!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    P30 pro da aldı bu güncellemeyi

" EMUI ile Huawei Nova 6 için güvenlik desteği! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMUI ile Huawei Nova 6 için güvenlik desteği! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMUI ile Huawei Nova 6 için güvenlik desteği! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "