Okunma

En Çok Hangi Markalar Konuşuldu


27 Aralık 2010 Pazartesi 13:35
En Çok Hangi Markalar Konuşuldu

Sürekli değişen teknoloji dünyasında en çok kimin sözünün geçtiğini, hangi markanın daha çok konuşulduğunu sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Medya Takip Merkezi ile birlikte yürüttüğümüz ortak çalışma ile 1800’den fazla dergi ve gazetede haberi en çok yer alan markaların neler oldukları ortaya çıkmış oluyor. (Bir Önceki Haftanın En Popülerleri)

20-26 Aralık 2010 tarihleri arasında kendinden en çok söz ettiren, yazılı basında en çok konuşulan markaların neler olduklarını aşağıdaki tablolarda görebilirsiniz.

Liderler Değişmiyor

Samsung bu hafta da manşetlerin bir numaralı konuğuyken, yakın zamanda yeni işlemci modellerini piyasaya çıkarmaya hazırlanan Intel ikinci sıraya yerleşmiş.

Yazılım alanında ise Google yine en çok konuşulan marka olmaya devam ediyor.

:: Hangi markaların haberleri ilginizi çekiyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Çok Hangi Markalar Konuşuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Çok Hangi Markalar Konuşuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Çok Hangi Markalar Konuşuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "