En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı


12 Mayıs 2020 Salı 13:45
En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı

TikTok birçok kişi için ”aman ne yükleyeceğim” diyeceği bir uygulama olsa da yine de popülerliğini karantina günlerinde artırmış gibi duruyor. SensorTower nisan ayında en çok harcama yapılan uygulamalar listesi yayımladı. Bu listede başarısını tazeleyen ve rekor denecek harcamalara imza atılan TikTok başta yer aldı. TikTok kullanıcıların en çok harcama yaptığı mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Peki uygulama içinde kaç dolar harcama yapıldı?

En çok harcama yapılan mobil uygulama: TikTok oldu

SensorTower hazırladığı listeye elbette mobil oyunları eklemedi bunun yanında en çok harcama yapılan ilk beş uygulama arasında dünya genelinde TikTok’tan sonra YouTube, Tinder, Disney Plus ve Tencent Video yer alıyor. Kullanıcılar TikTok uygulamasında yalnızca nisan ayında 78 milyon dolardan fazla harcama yaptı.

En çok harcama yapılan mobil uygulama-01

Rapora göre, kullanıcılar geçen ay TikTok’ta hem iOS hem de Android‘de 78 milyon dolardan fazla harcadı. TikTok, App Store’un ay için En Çok Hasılat Yapan uygulamalar listesinde bir numarada kendisine yer buluyor.

Bunların yanında iOS kullanıcıları en çok, TikTok, YouTube ve Tinder için harcama yapıyor. Android kullanıcıları ise, Google One, Disney Plus ve BIGO Live adlı uygulama için harcama yapıyor.

Aslında TikTok ve YouTube kullanıcıların hem en çok vakit geçirdiği hem de en çok harcama yaptığı ortak uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanıcı sayılarına ve indirilme rakamları da zaten bu yorumları doğruluyor. Yeni rakamlar ile de ortaya çıktığı üzere TikTok en çok harcama yapılan uygulama diyebiliriz.

Siz en çok hangi mobil uygulamada harcama yapıyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  TikTok kurmadım kurmam da nerede beyinsiz var orada

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Pub g reis

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   COD: Mobile unutmamak lazım.

" En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
 2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
 3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
 4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
 5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
 6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
 7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
 8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
 9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
 10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)