Okunma

En Çok Hediye Sevgililer Gününde Aranıyor


13 Şubat 2012 Pazartesi 14:00
En Çok Hediye Sevgililer Gününde Aranıyor

Söz konusu sevgililer günü için hediye aramak olduğunda da başvurulan ilk yerlerden birisi olan Google, romantik kullanıcılarının arama sonuçlarını açıkladı.

Arama sonuçları gösteriyor ki birçok kullanıcının eşi, bu yıl 14 Şubat’ta hediye olarak takı alacak. Zira Google’da en sık yapılan arama “takı” olarak belirlendi. Henüz ne alacağına karar verememiş olan kullanıcılar ise “sevgililer günü hediyesi”, “hediye fikirleri” ve “sevgililer günü hediye sepeti” gibi farklı aramalara yöneldi.

  

Şık bir hediye ile birlikte sevgiliye söylenecek bir çift güzel söz de centilmenliğin şanındandır. Durum böyle olunca sevgililerin imdadına yetişen ise yine Google oldu. 14 Şubat için yapılan en çok aramalardan birisi de “güzel sözler” oldu.

:: İnternette gördüğünüz en ilginç sevgililer günü hediyesi neydi?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “En Çok Hediye Sevgililer Gününde Aranıyor”

  1. eterno dedi ki:

    Erkeğe “Rusça Konuşma Kılavuzu”.

" En Çok Hediye Sevgililer Gününde Aranıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Çok Hediye Sevgililer Gününde Aranıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Çok Hediye Sevgililer Gününde Aranıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "