Okunma

En Çok Konuşulan Markalar


20 Aralık 2010 Pazartesi 08:00
En Çok Konuşulan Markalar

Teknoloji dünyasının en önde gelen markalarının neler olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Peki son bir hafta içinde hangi markanın en popüler olduğunu, hangisi hakkında daha çok haber yapıldığını, hangisinin en çok konuşulduğunu biliyor musunuz? (06-12 Aralık Haftasının En Popülerleri)

Medya Takip Merkezi‘nin bize sağladığı veriler sayesinde bu bilgiye ulaşmamız mümkün. 1800’ü aşkın gazete ve dergide çıkan haberleri takip eden Medya Takip Merkezi, geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan yazılım ve donanım markalarını açıkladı.

Samsung ve Google

Tablodan da görebileceğimiz şekilde Samsung en çok konuşulan marka olmaya devam ediyor. Blackberry geçtiğimiz hafta kendisinden çok söz ettiren bir diğer marka olarak göze çarpıyor.

Yazılım konusunda ise Google‘ın popülerliğini yakayalabilen bir başka isim daha yok. Listede kendisinden sonra gelen dört markanın toplamından bile daha fazla Google haberi çıkmış.

:: Hakkındaki haberleri özellikle merak ettiğiniz bir marka var mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Çok Konuşulan Markalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Çok Konuşulan Markalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Çok Konuşulan Markalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "