Okunma

En Cool Teknoloji Marketi: TeknoSA!


21 Kasım 2015 Cumartesi 10:00
En Cool Teknoloji Marketi: TeknoSA!

Türkiye teknoloji perakendeciliği firmaları arasında yer alan TeknoSA, Türkiye’nin “En cool teknoloji marketi” seçildi. Roamler Türkiye tarafından yapılan ve markaların tüketicilerin gözünde ‘Ne kadar havalı’ olduğuna dikkat çeken araştırmaya 18-24 yaş arası 949 tüketici katıldı. Katılımcıların yüzde 91’i kendi kredi kartına sahip ve satın alma kararlarında ailelerinden bağımsız hareket edebiliyor.

En havalı’ markaların belirlendiği araştırmada ‘havalı’ olmanın kriterlerinin sosyal çevre, arkadaş grupları ve tanınmış isimler olduğu görülürken, gençler tarafından ‘havalı’ olarak algılanan markaların aynı zamanda ‘sadık kalınan marka’ oldukları da ortaya kondu.

TeknoSA’nın dinamik gücünü yenilikçi yapısından aldığını ve bu durumun genç tüketiciler tarafından hissedildiğini ifade eden TeknoSA Pazarlama Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu, “TeknoSA’nın dinamizmi de gençlerin dinamizmine benziyor. 15 yıllık geçmişe sahip bir firma olarak bugün geldiğimiz noktada en çok tercih edilen marka olmayı başardık. Değişen tüketici alışkanlıklarını iyi gözlemledik ve merkezimize “insan”ı aldık. Bugün, 5 milyona yakın Turuncu Kartlı müşterimiz, 1,5 milyona yakın indirilen mobil uygulamalarımız ve sosyal medyada 2,5 milyonu aşkın takipçimiz ile sürekli etkileşim halindeyiz. Ülkemizin sahip olduğu dinamik nüfusu ve gençlerin iş hayatındaki aktif yerini ön planda tutarak uygulamalarımızı bu değişkenlere göre belirliyor ve sürekli geliştiriyoruz. Gençler, bizim sektörümüzün ilham kaynağı ve onlarla buluşma fırsatlarını her platformda değerlendirmeye özen gösteriyoruz.  Bizi “Türkiye’nin en cool teknoloji marketi” seçmeleri, hem mutluluk veriyor hem de bundan sonra yapacaklarımıza ışık tutuyor” şeklinde konuştu.

:: TeknoSA’nın havalı olduğunu düşünüyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “En Cool Teknoloji Marketi: TeknoSA!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    18-24 yaş arası gençlere bir güzellik yapın artık

  2. SDN Okuru dedi ki:

    En kazık firma bence.

" En Cool Teknoloji Marketi: TeknoSA! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Cool Teknoloji Marketi: TeknoSA! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Cool Teknoloji Marketi: TeknoSA! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "