Okunma

En Eğlenceli Kutuplaşma


26 Nisan 2009 Pazar 09:40
En Eğlenceli Kutuplaşma

Hiçbir kurulum gerektirmeksizin, web tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz Bipole, biri pozitif, diğeri ise negatif yüklenmiş iki kürenin acıklı(!) ve destansı(!) hikayesini anlatıyor. Her bölümde amacınız, zıt kutupları birbiriyle çarpıştırarak yok etmek.

Ancak ilk bölümlerde basit gibi görünen bu eylem, bir süre sonra ciddi şekilde kafa yormayı gerektiriyor. Sağ ve sol ok tuşlarıyla hareket ettirdiğiniz düzenekte, küreleri Space tuşuna basarak istediğiniz noktada durdurabiliyorsunuz. Oyunda aklınızda tutmanız gereken en önemli bilgi ise; zıt kutuplar birbirini çeker!

:: Bipole oyununu hemen oynamak için tıklayın.

:: Oyunda takıldığınız bölümlerde forumdan yardım isteyin.

Bilgi İçin : Bipole
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “En Eğlenceli Kutuplaşma”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    teşekkürler eğlenci bir oyun

" En Eğlenceli Kutuplaşma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Eğlenceli Kutuplaşma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Eğlenceli Kutuplaşma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "