Okunma

En Hızlı Büyüyen Facebook Uygulaması


04 Ocak 2012 Çarşamba 22:44
En Hızlı Büyüyen Facebook Uygulaması

Sosyal ağ denilince akla gelen ilk platformlardan olan Facebook, özellikle genç internet kullanıcılarının uğrak adreslerinden birisi. Sitenin en çok ilgi gören özelliklerinin başında ise sunduğu ek yazılım desteği geliyor.

Oyunlardan grafiklere kadar birçok farklı kategorideki bu servisler kullanıcılara üstün hizmet sunuyorlar. Fakat gelişen yazılım dünyasında bir adım öne çıkabilmek giderek zorlaşıyor. Zira artan uygulama sayısına karşın kullanıcının ihtiyacına göre geliştirilecek ürün yelpazesi giderek daralıyor.

Ancak madalyonun diğer tarafında ise yoluna artan ivme ile devam eden isimler var. Bunların başında ise oyun alanından tanınan “Words With Friends” geliyor.

Yapılan açıklamaya göre 2012’ye lider olarak giren geliştirici Zynga koltuğunun hakkını veriyor. Buna göre %14 büyüme oranıyla 1.9 milyon üyeye ulaşan yazılım Facebook’un en hızlı büyüyen ismi oldu.

Listenin iki numarasında ise sayfalar için kullanılan “Static Iframe Tab” (1.7 milyon) gelirken onu bir basamak geride topluluk kategorisinden “Causes” (1.6 milyon) takip ediyor.

:: Facebook’taki gözde uygulamanız hangisi?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Hızlı Büyüyen Facebook Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Hızlı Büyüyen Facebook Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Hızlı Büyüyen Facebook Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "