En hızlı internet kimde? TurkNet ile konuştuk!


31 Ekim 2019 Perşembe 12:06
En hızlı internet kimde? TurkNet ile konuştuk!

Bazı yerli ve yabancı kaynaklı testlerde en yüksek internet hızı ortalaması ve en yüksek data kullanımı rakamlarına ulaşan internet servis sağlayıcısı TurkNET ile konuştuk. En hızlı fiber TurkNET’te mi?

Adil Kullanım Kotası ya da Noktası, AKK ya da AKN olarak bildiğimiz kota, BTK‘nın kararıyla beraber 2019 yılının başında kaldırılmış, artık sabit internette yeni bir dönem başlamıştı.

İnternette kotayı BTK’dan ve diğer internet servis sağlayıcılardan önce kaldıran TurkNET ile kotaların kalkmasından sonraki dönemi ve gelecekteki yatırımlarını konuştuk.

En hızlı fiber TurkNET’te mi?

Mobil bağlantı hızlarında daha iyi olmamıza rağmen, ülkemizde fiber alt yapısı hala istenilen seviyede değil. Ülkemizdeki evlerin yüksek bir oranı hala fiber desteğine sahip değil. Fiber desteği olsa bile, özellikle yüksek ping ve düşük yükleme (upload) hızlarından pek çok kullanıcı şikayetçi.

TurkNET Genel Müdürü Cem Çelebiler ile yaptığımız keyfli röportajda, TurkNet’in fiber yatırımları, TurkNET’in diğer İSS’lara göre avantajlarını ve pek çok merak edilen soruyu kendisine sorduk. İyi seyirler…
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

61 yorum - “En hızlı internet kimde? TurkNet ile konuştuk!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Aman aman sakın TurkNet’e bulaşmayın. Müşteri hizmetleri berbat, Sultan Akman diye bir akıl fukarası müşteri temsilcisi var ne söyleseniz sizi anlıyorum anlıyorum diye geçiştiriyor. Vaadleri ile fiiliyatı hiçbir şekilde uyuşmuyor. Şuan en iyi 2 ISS Netspeed ve Oris Telekom

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Aman aman sakın TurkNet’e bulaşmayın. Müşteri hizmetleri berbat, Sultan Akman diye bir akıl fukarası müşteri temsilcisi var ne söyleseniz sizi anlıyorum anlıyorum diye geçiştiriyor. Vaadleri ile fiiliyatı hiçbir şekilde uyuşmuyor. Şuan en iyi 2 ISS Netspeed ve Oris Telekom.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Aman aman sakın TurkNet’e bulaşmayın. Müşteri hizmetleri berbat, Sultan Akman diye bir akıl fukarası müşteri temsilcisi var ne söyleseniz sizi anlıyorum anlıyorum diye geçiştiriyor. Vaadleri ile fiiliyatı hiçbir şekilde uyuşmuyor. Şuan en iyi 2 ISS Netspeed ve Oris Telekom

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  TTNET istediği kadar hızlı olsun altyapı berbat eskiden TTNET vardı oyun oynarken 5 dk de bir gidiyodu kapatmaya çalıştık adamlar bir saat size daha ucuza güzel pakket verebiliriz diye aynı şeyi söyleyip durdu şuan SuperOnline kullanıyoruz hiç dalgalanma yok 16 mbps aldık her zaman 16mbps de hiç düşme yok gitme hiç yok ama ”TTNET” pişmanlıktır

" En hızlı internet kimde? TurkNet ile konuştuk! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En hızlı internet kimde? TurkNet ile konuştuk! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En hızlı internet kimde? TurkNet ile konuştuk! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)