Haftanın en ilginç Kickstarter projeleri -15


08 Ağustos 2020 Cumartesi 14:20
Haftanın en ilginç Kickstarter projeleri -15

Kitle fonlaması girişimcilerin hayallerini kurdukları projeleri hayata geçirmenin hâla en parlak yolu. Kickstarter ve indiegogo ise her şeye rağmen halen girişimciler ve bu girişimleri satın almak ve desteklemek isteyenler için en güvenilir platformlar olmaya devam ediyor.

Kickstarter ve indiegogo’da yayınlanan en ilginç kitle fonlaması projeleri

Dünyada kitle fonlaması projelerini bir araya getiren iki platform Kickstarter ve indiegogo üzerinde destek arayan ilginç teknolojik ürün listemizi hazırlamaya devam ediyoruz.

İşte bu haftanın en ilginç projeleri: Şık ve teknolojik elektrikli diş fırçası, avuç içi kadar yazıcı, hareket algılayan fare, çeviri yapan kablosuz kulaklık, Yapay zekalı webcam.

Şık ve teknolojik elektrikli diş fırçası: PomaBrush

PomaBrush, elektrikli diş fırçası rakipleri karşısında bir dizi avantaja sahip. Basit tasarımı, elegant yapısı ile öne çıkan bu ilginç diş fırçasını gelin beraber inceleyelim.

PomaBrush ve özellikleri

Öncelikle İtalyan tasarım çizgilerine sahip olan bu elegant fırça, çok uzun süre şarj olmadan kullanabileceğiniz şekilde geliştirilmiş. Ancak bu uzun süre gerçekten de tahminlerinizin ötesinde.

Elektrikli fırça tam tamına 4 ay boyunca şarj edilmeden kulllanılabiliyor. Yani yılda 3 kere şarj ettiğiniz bir elektrikli fırça ile karşı karşıyayız. PomaBrush bu uzun kullanımı özel diş fırçası kabına borçlu.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürün, indiegogo

Kablosuz şarj teknolojisine sahip olan fırrça normalde 1 ay süren şarjını, bu kabın içinde kalması sayesinde üç ay daha uzatabiliyor. Böylece seyehatlerinizde de, elektriğin olmadığı bir alanda bile klasik bir diş fırçası formuna sahip elektrikli fırçayı sürekli kullanabiliyorsunuz.

Slikon yapıda olan fırça başlığı, doğal olarak antimikrobiyal bir yapıda. Bu sayede altı ayda bir başlığı değiştirmeniz temiz kalması için yeterli. Tabii ki bu sürede diş fırçasını özel kabında muhafaza etmeniz gerekiyor. Bu özel kab diş fırçasının kendi kendini temizlemesini de kolaylaştırıyor.

Aslında PomaBrush minimalist tasarımını teknolojik anlamda da gövdesinde taşıyor. Wi-fi, yapay zeka ya da Bluetooth gibi teknolojileri kullanmayan fırça, bu sayede rakiplerine göre çok daha hafif bir yapıda.

Üzerinde yer alan ve gövde üzerinde hafif bir çukur oluşturan güç düğmesi olmasa, normal bir diş fırçasından pek ayırt edilemiyecek kadar hafif bir yapıda geliştirilmiş.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürün, indiegogo

Dakikada 15.000 titreşim gönderen fırça, derin bir temizlik hissi veriyor. Her 30 saniyede titreyen fırça, yeni bir alanı temizlemeniz gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Ve PomaBrush diş hekimlerinin önerdiği 2 dakikalık fırçalama sonrası kendi kendine kapanıyor.

Özel slikon başlığı sayesinde etkin ama yumuşak bir plak temizliği yapan fırça, günde iki kereden fazla bile kullandığınızda mineye ve diş etlerine zarar vermeyecek  bir yumuşaklıkta geliştirilmiş. Diş fıraçası IPX7 sertifikası sayesinde duşta su geçirme endişesi olmadan rahatça kullanılabiliyor.

Bu minimalist teknolojik ürün, basit ihtiyaçlar için gereksiz olan tüm teknolojileri ve tasarımsal öğelerden arınmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu ilginç tasarımlı diş fırçası tüm 63 İngiliz sterlini başlangıç fiyatıyla karşımıza çıkıyor. PomaBrush hakkında daha fazla bilgiye kitle fonlaması projesinin Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın en ilginç Kickstarter projeleri -15 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın en ilginç Kickstarter projeleri -15 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın en ilginç Kickstarter projeleri -15 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop! Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!
  2. 2 Yazılım hakkında en fazla merak edilen sorular (Video) Yazılım hakkında en fazla merak edilen sorular (Video)
  3. 3 Asus ROG Strix Scar 17 inceleme! Asus ROG Strix Scar 17 inceleme!
  4. 4 SDN ofisinde büyük iddialı PES 2021 turnuvası! SDN ofisinde büyük iddialı PES 2021 turnuvası!
  5. 5 Araç kasko yenileme işlemi, telefondan nasıl yapılır? Araç kasko yenileme işlemi, telefondan nasıl yapılır?
  6. 6 Apple için özel olarak üretilen kol inceleme! Apple için özel olarak üretilen kol inceleme!
  7. 7 İndirimleri nasıl kazanıyoruz? Ofis içi video! İndirimleri nasıl kazanıyoruz? Ofis içi video!
  8. 8 Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz? Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?
  9. 9 39 TL'ye kablosuz hoparlör aldık, ne oldu? 39 TL'ye kablosuz hoparlör aldık, ne oldu?
  10. 10 PlayStation 5 çıkış tarihi! Bizi neler bekliyor? PlayStation 5 çıkış tarihi! Bizi neler bekliyor?