En iyi araç içi telefon tutucuları


03 Nisan 2021 Cumartesi 12:47
ABONE OL
En iyi araç içi telefon tutucuları

Telefonların araç içerisinde koyulacağı yer bazen kullanıcılar için konforlu olmuyor. Bir çok kişi, özellikle navigasyon kullanırken ya da uzun süren konuşmalar için, telefonu istediği yerde istediği şekilde konumlandırmak istiyor. Bu ihtiyaca yönelik en iyi araç içi telefon tutucuları listesiyle karşınızdayız.

Derlediğimiz ürünler arasında seçim yapmadan önce, araç içi telefon tutucu alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğine de değindik.

Araç içi telefon tutucu alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Telefon tutacağının en önemli unsurları; telefonu sağlam tutması ve araç içerisindeki yerine sağlam konumlanmasıdır. Telefonu manyetik teknolojiyle veya fiziksel olarak tutan ürünler mevcut. Özellikle manyetik şekilde tutan ürünlerde, tanıdığımız markaları tercih etmekte fayda var.

En iyi araç içi telefon tutacakları

Tutacağın araç içerisine de güvenli şekilde yerleşmesi gerekiyor. Bu kapsamda; vakumlu şekilde yapışan, fiziksel olarak tutan veya farklı yöntemler kullanan ürünler görüyoruz. Bu noktada, kullanım şeklinize göre bir tercih yapmanız gerekecektir. En iyi araç içi tutacakları listemizde alternatifleri görebilirsiniz.

Diğer yandan işlevsel ürünler size daha fazla kolaylık sağlayacaktır. Dönebilen, farklı açılara ayarlanabilen araç içi tutucular da var. Sabit ürünler yerine bu tarzdaki araç içi tutacakları, konforunuzu artıracaktır.

Tavsiye edilen tüm ürünleri görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

En iyi araç içi telefon tutucuları

Sizler için hazırladığımız listedeki ürünlere bakmaya, popülerlerden başlayalım. İlk olarak Spigen’in Kuel H35 modelinin detaylarına göz atalım.

1 – Spigen Kuel H35

Mobil cihaz aksesuarları ile tanıdığımız Spigen, araç içi telefon tutacağı da üretiyor. Marka, bu ürün grubunda da güven veren modellerle karşımıza çıkıyor.

Ürünün telefonu tutan kısmı manyetik. 6 güçlü mıknatıstan oluşan yapı, telefonunuzu güvenli şekilde tutuyor.

En iyi araç içi telefon tutucuları

Tutacağın, araca yapıştıracağınız kısmı ise yapışkan jel ve vakumlama özelliği var. Tutucuyu ister cama, isterseniz de torpido üzerine yapıştırabilirsiniz.

İşlevsellik tarafında da cihaz öne çıkıyor. Tutacakta telefonu 360 derece döndürebilirsiniz, ürünün uzunluğunu ayarlayabilirsiniz ve tutacağı aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz.

2 – Baseus Araç Koltuk Telefon Tutucu Kablosuz Wireless 15W Hızlı Şarj Cihazı

Araç içi telefon tutacakları sadece şoföre odaklanmıyor. Aynı zamanda arka koltukta oturan kişilere, konfor sağlamak üzere tutacak tasarlanıyor. Bu kapsamda En iyi araç içi telefon tutucuları listemizde Baseus’un ürünü dikkat çekiyor.

Arka koltukta içerik tüketmek isteye kişiler, ürünü ön koltuğun başlığına fiziksel olarak tutturuyor. Akabinde kullanıcı, telefonunu da fiziksel tutucuya yerleştiriyor ve konforlu şekilde içerik tüketebiliyor.

Tutacağa sabitlediğiniz telefonu; sağa – sola hareket ettirebilir veya 360 derece çevirebilirsiniz.

Baseus’un cihazı aynı zamanda kablosuz şarj aleti görevi görüyor. Kablosuz şarja uyumlu telefonların, 15W hızlı şarj desteğiyle, pilini doldurabilirsiniz.

3 – Spigen Kuel TMS24

Fiziksel olarak tutucu görevini yapan ürünlerden biri de Spigen Kuel TMS24. Cihaz; hem aracı hem de telefonu fiziksel olarak tutuyor. Ancak telefonu tutan kısım, otomatik kilit sayesinde rahat bir kullanım sağlıyor.

Cihaza telefonunuzu yerleştirirken, biraz baskı uyguladığınızda, otomatik kilit devreye giriyor. Böylece sizin bir ayarlama yapmanıza gerek kalmıyor.

İşlevsellik tarafında ürün bazı avantajlarla geliyor. Yatay ve dikey kullanım sunan tutucu, görüş açınızı ayarlayabilmeniz için sağa sola da dönebiliyor.

4 – Baseus 360

En iyi araç içi telefon tutucuları listemizin kompakt ürünlerinden birine bakıyoruz. Oldukça küçük boyutlara sahip tutucu, manyetik ve yapışkanlı yapıyla karşımıza çıkıyor.

Ürünü yapışkanlı yapısı sayesinde istediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Akabinde telefonunuzu da manyetik alana yerleştirerek kullanabilirsiniz.

360 derece dönen yapıya sahip tutucu, az yer kaplıyor ve basit ama pratik bir kullanım sunuyor.

5 – Mcdodo Gravity

Derlememizdeki fiziksel tutucular arasında Mcdodo Gravity de yer alıyor. Ürün, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Cihaz, hem telefonu hem de aracı fiziksel olarak tutuyor. Kolay kullanıma sahip tutucu, her telefonla uyumlu olarak çalışıyor.

Tutucu güvenli bir kullanım sağlıyor. Pratik ve basit kullanıma sahip tutucu arıyorsanız, Mcdodo Gravity’e göz atabilirsiniz.

Diğer yandan listemizde yer alan ancak haberimizde açıklamadığımız ürünler de var. Cihazlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşarak, fiyat bilgisini de öğrenebilirsiniz.

Tavsiye edilen tüm ürünleri görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

6 – Spigen Kuel H12

7 – Spigen A200 – SGP11583

8 – Mcdodo Mdd Araba Manyetik Braket Yao Serisi

9 – Baseus Magnetic Air Vent

10 – Dexim DCA0014
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 gün önce

Spigen/Macdodo/Baseus

" En iyi araç içi telefon tutucuları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En iyi araç içi telefon tutucuları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En iyi araç içi telefon tutucuları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  2. 2 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  3. 3 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  4. 4 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  5. 5 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  6. 6 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!
  7. 7 Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme
  8. 8 Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik! Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik!
  9. 9 Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik! Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik!
  10. 10 Ultra güçlü Monster Tulpar T5-V21.5 inceleme! Ultra güçlü Monster Tulpar T5-V21.5 inceleme!