Okunma

En İyi Elektrik Kesintisi Capsleri


31 Mart 2015 Salı 21:30
En İyi Elektrik Kesintisi Capsleri

Bugün Türkiye genelinde 8 saatten fazla elektrik kesintisi yaşandı. Tüm hayatı felç eden elektrik kesintisi için henüz kesin bir bilgi bulunmuyorken, internet fenomenleri ve kullanıcıları elektrik kesintisi ile ilgili birbirinden güzel capseler hazırladı. Biz de sizler için internette yer alan capsleri bir araya getirdik. 

Galeriye ulaşmak için tıklayın.

15-04/01/en-iyi-elektrik-kesintisi-capsleri-1427836994.jpg:: Elektrik kesintisi capslerini beğendiniz mi?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 yorum - “En İyi Elektrik Kesintisi Capsleri”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yeterrrrrrrrrrrrr walla yeter buzluktaki yiyecekler gitti

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yüzde 40 kindar cahil bir kesim var ülkeyi ortadoğu ülkesine çevirdiler sağolsunlar

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Dün gece mersin akkuyu nükleer santralı anlaşması gece mecliste kabul edilimiş sanırım kesintinin nedenini öğrenmeye başladım : )

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yetkili açıkladı teknik arızadan kaynaklanmadığı görüşü hakim diye ne dolaplar dönüyor ben artık şaşırmıyorum bu ülkede

 5. frknyksl dedi ki:

  tahir40 Nickli Üyeden Alýntý:
  Geliþmiþ ülkelerde 30 40 yýldýr kesilmeyen elektrik, bir büyükþehrimizin(!) merkezinde yaþýyorum, yýlda 20 kez kesiliyor desem az…
  Tüm ülkenin elektriði kesiliyor, geliþmiþ bir ülkede bakan istifa eder, bizimki piþkin piþkin niye kesildi araþtýrýyoruz diyor… Benim güzel 3. dünya ü*****

  Burda boþ boþ konuþma. Dünyada en geliþmiþ ülke olarak amerika olarak bilinir. Amerikada 2003 te elektrik kesintisi olduðunda 50 milyon kiþi ***** 30 saat elektrik verilmedi. Noldu baþkan istifamý etti.
  Geliþmiþ dediðimiz amerikada da elektrik kapsamlý ve uzun süreli kesiliyor. Ha diyeceksin ki 2003 yýlýnda olmuþ. Ama amerika dünyanýn en geliþmiþ ülkesi. Biz geliþmekte olan ülkeyiz. Rahat mý batýyor size anlamýyorum. Tabi bu geliþmekte kelimesini son 13 yýla borçluyum. 79 Yýlda birkaç hükümetin çabalarý hariç geri kalanlarýn yapamadýðý geliþmeler yapýlýyor. Size soruyorum. Köprüler, havaalanlarý, tüp geçitler, bölünmüþ yollar, toplu ulaþým.* Bunlar kötü birþey mi? Bir ülkenin geliþmiþ olmasý için bunlar olmasý lazým. Ülkenin kendi savunma ve saldýrý ihtiyaçlarýný üretmesi kötü birþey mi? Enerjisini üretmesi kötü birsey mi? Senin geliþmiþ dediðin ülkeler nükleer santraller ile yýllar önce tanýþmýþ. Bunu senin için demiyorum ama nükleere karþý olanlarý anlamýyorum. Zaten etrafýmýzdaki ülkelerde nükleer var. Patlayýnca bizde nasibimizi alýyoruz.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Japon mühendis bir halat koptu diye sorumluluğu da yokmuş üstelik intihar ediyor, bunlar ülke batsa istifa etmez

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Rezillik diz boyu ama halen bunları ödüllendiriyorlar.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  savcı öldü be savcı

 9. SDN Okuru dedi ki:

  admin incici cıktı beyler. dagılın

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Fukuşimada elektirik kesintisi yüzünden patlama yaşandı… Akkuyudan korkun

 11. tahir40 dedi ki:

  Geliþmiþ ülkelerde 30 40 yýldýr kesilmeyen elektrik, bir büyükþehrimizin(!) merkezinde yaþýyorum, yýlda 20 kez kesiliyor desem az…
  Tüm ülkenin elektriði kesiliyor, geliþmiþ bir ülkede bakan istifa eder, bizimki piþkin piþkin niye kesildi araþtýrýyoruz diyor… Benim güzel 3. dünya ülkem.

" En İyi Elektrik Kesintisi Capsleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En İyi Elektrik Kesintisi Capsleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Elektrik Kesintisi Capsleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "