En popüler Discord botları: İşte 20 maddelik liste


24 Mart 2021 Çarşamba 15:39
ABONE OL
En popüler Discord botları: İşte 20 maddelik liste

Oyun odaklı iletişim uygulaması Discord, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak 140 milyon kullanıcısı olduğu açıklanan Discord, oyuncuların en çok tercih ettiği uygulamalardan biri.

Discord, içerisinde bulunan çeşitli botlarla kullanıcıların işini kolaylaştıran bir uygulama. Adeta yardımcı kullanıcı gibi müzik çalma, mesaj silme gibi birçok görevi olan en popüler Discord botları listesine bir göz atalım.

Görevlerine göre en popüler (en iyi) Discord botları

Sıkı bir Discord kullanıcısıysanız muhtemelen Discord botlarının ne işe yaradığını biliyorsunuz. Ancak bilmeyenler için kısaca bahsedecek olursak, dilediğiniz zaman çeşitli komutlar verebildiğiniz, sunucunuz içerisinde bir düzen oluşturabildiğiniz botlar, görevlerine göre ayrılıyor.

Müzik çalma, mesaj silme ve kullanıcı banlama gibi onlarca görevi bulunan en popüler Discord botları:

Not: Listede sıralama yapılmamıştır.

1- MEE6

en popüler discord sunucuları

En popüler (en iyi) Discord botları listesinde MEE6 botu yer alıyor. Oldukça kapsamlı bir görev yelpazesi olan MEE6, denetleme botlarının başında geliyor. Bu bot sayesinde sunucunuzu küfür, spam ve spoiler gibi kural ihlallerine karşı koruma imkanınız var. MEE6, bu tarz ihlalleri otomatik olarak algılar ve ihlal sahibini komutlarınıza göre geçici ve kalıcı olmak üzere banlar.

MEE6 botu kullanıcıları sunucunuza davet etme, onlara rol atama ve sunucunun kurallarını açıklama gibi birçok görevi de başarı ile yerine getiriyor. Aynı zamanda kanallarda müzik çalma gibi eğlenceli görevleri de olan botu buradan sunucunuza ekleyebilirsiniz.

2- ProBot

en popüler discord sunucuları

Discord sunucunuzda hoş geldin gibi karşılama mesajlarını otomatik olarak ayarlamanıza olanak sağlayan bottur. Bu sayede sunucunuza yeni katılan bir üye sizin ayarladığınız karşılama mesajlarını otomatik olarak görür.

Discord sunucunuzun istatistiklerini görmek, gelen sorulara otomatik cevaplar vermek gibi sunucuya düzen getiren ProBot, tıpkı MEE6 gibi kötü davranışları otomatik olarak banlama yeteneğine sahip. ProBot Discord botunu buradan ekleyebilirsiniz.

3- Invite Manager

en popüler discord botları

Eğer kalabalık bir Discord sunucunuz varsa Invite Manager botu tam size göre. Sunucunuzda yer alan üyelerin kimleri davet ettiğini eksiksiz bir şekilde raporlayan bot aynı zamanda hangi üyenin ne kadar kişi davet ettiğini de size söylüyor.

Oldukça yetenekli olan Invite Manager botunu buradan ekleyebilirsiniz.

4- Dank Memer

en popüler discord botları

4 milyonun üzerinde sunucuda bulan Dank Memer, tam bir eğlence botu. Sunucu içerisinde arkadaşlarınıza komik ve eğlenceli görüntüler gönderebileceğiniz bot aynı zamanda kendi komik görüntülerinizi de oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Son olarak bu bot sayesinde çeşitli oyunlar oynayarak bot için geliştirilmiş sahte paralardan kazanabilir ve sanal eşyalar satın alabilirsiniz. Kısacası eğlence odaklı bu botu buradan ekleyebilirsiniz.

5- Pokecord

en popüler discord botları

 

En popüler Discord botları listesinde Pokecord botu da yer alıyor. Pokecord sayesinde sunucuda arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Bir oyun botu olan Pokecord pokemon yakalamanızı, geliştirmenizi ve arkadaşlarınız ile savaştırmanıza olanak sağlıyor.

Her ne kadar bot kapatılmış da olsa 1.3 milyon sunucuda kullanılan Pokecord listede olmayı hak ediyor.

6- Octave

Listemize bir müzik botu olan Octave ile devam edelim. Octave sayesinde Youtube ve Soundcloud’da bulunan bir şarkıyı ses kanallarınızda kolayca çalabilirsiniz. Ayrıca çalma listesi listesi oluşturabilir ve yeni şarkılar ekleyebilirsiniz. Ek olarak bu bot sayesinde şarkıların sözlerini de görüntüleyebilirsiniz.

En popüler müzik botlarından biri olan Octave botunu buradan ekleyebilirsiniz.

7- MC-AT

Listemizde oldukça başarılı denetleme botlarından biri MC-AT botu da bulunuyor. Bu bot sunucu içerisinde argo ve küfür gibi kural ihlallerini komutunuza göre direkt engelliyor. Üstelik Türk yapımı olan MC-AT, en popüler Discord botları listemizde üst sıralarda yer alıyor.

MC-AT botunu buradan ekleyebilirsiniz.

8- Cafe

Eğlence odaklı Cafe botu ile devam edelim. Discord sunucusunda kullanıcılarla eğlenceli vakitler geçireceğiniz bot, içerisinde onlarca oyuna sahip. Üstelik aldığınız skorlara göre lider olabileceğiniz eğlence botu, insanlarla kaynaşma süresini hat safaya çıkarıyor.

En popüler Discord botları listesinde olan Cafe botunu buradan ekleyebilirsiniz.

9- EpicRPG

En popüler Discord botları listesine EpicRPG botunu koymasak olmazdı. Metin tabanlı bir rol yapma botu olan EpicRPG ile sunucunuzda bulunan kişilerle çeşitli kodlar sayesinde savaşabiliyorsunuz. Oldukça eğlenceli olan bot, seviye atladığınız zaman yeni kodlar açarak kılıçlar ve zırhlar almanıza olanak sağlıyor.

EpicRPG botunu buradan ekleyebilirsiniz.

10- Rythm

En popüler Discord botları listemize bir müzik botu olan Rythm ile devam edelim. 16 milyondan fazla sunucuda kullanılan bot, sevdiğiniz müzikleri arkadaşlarınızla dinlemenize olanak sağlıyor. Müzik botu, size yüksek kaliteli ve adeta Spotify’den müzik dinliyormuş hissi yaşatacak.

Rythm botunu buradan ekleyebilirsiniz.

11- Groovy

Eğer bir müzik botu arıyorsanız Groovy tam size göre. Bot, kullanımının kolay olmasının yanı sıra hem de tamamen stabil ve optimize çalışıyor. Ek olarak bu bot diğer müzik botlarına göre daha fazla siteyi desteklediğini iddia ediyor.

Groovy botunu buradan ekleyebilirsiniz.

12- Hydra

En fazla kullanılan müzik botlarından biri olan Hydra 1,2 milyon sunucuda aktif olarak görev yapıyor. Youtube, Spotify, Deezer ve Soundcloud gibi sitelerle optimize olan bu bot oldukça popüler. Kullanımın kolay olmasının yanı sıra kesintisiz ve gecikmesiz bir müzik deneyimi yaşatacak bu bot sunucunuzu daha kaliteli bir hale getirecektir.

Hydra botunu buradan ekleyebilirsiniz.

13- Dyno

En popüler Discord botları listemizde 4 milyonu aşkın sunucuda kullanılan Dyno botu yer alıyor. Bu bot sayesinde sunucu içerisinde olup bitenleri gösterge paneli sayesinde görebiliyorsunuz. Ek olarak küfür, hakaret gibi kural ihlallerini de otomatik olarak tespit edip banlama gibi birçok yeteneğe sahip.

Dyno botunu buradan ekleyebilirsiniz.

14- Smoogle Translate

Listemize bir çeviri botu olan Smoogle Translate ile devam edelim. Ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan çeviri botu, Türkçe desteğine de sahip. Çeviri yeteneği çok üst seviye olmasa da 100 bini aşkın sunucuda kullanılan bot, çeviri alanında bu listede yer alıyor.

Smoogle Translate botunu buradan ekleyebilirsiniz.

15- Translator

Oldukça beğenilen Discord botlarından biri olan Translator, 100’den fazla dili çevirmeye olanak sağlıyor. Ücretsiz olan Translator, en çok kullanılan çeviri botlarından biri.

Translator botunu buradan ekleyebilirsiniz.

16- Poketwo

Pokecord botunun kapatılmasının ardından alternatif arayan kullanıcılar için Poketwo botunu önerebiliriz. Tıpkı Pokecord gibi pokemon yakalayıp, seviye atlatıp arkadaşlarınızla savaşabiliyorsunuz.

Poketwo botunu buradan ekleyebilirsiniz.

17- Electra Bot

Listemize Electra Bot ile devam edelim. Çok yönlü olan botlardan biri olan Electra birçok alanda içerisinde bulunan komutlarla sunucunuzu daha iyi hale getirir.

Electra Botunu buradan ekleyebilirsiniz.

18- Carl Bot

en popüler discord botları

En popüler Discord botları listemizde Carl Bot da yer alıyor. 2.5 milyonu aşkın sunucuda kullanılan bot, neredeyse her görevi üstleniyor. Duyurular, anketler, seviye ve rol atama gibi birçok görevi olan Carl Bot Discord sunucularında oldukça popüler.

Carl Bot’u buradan ekleyebilirsiniz.

19- DiscordTip

en popüler discord botları

Son yıllarda Bitcoin başta olmak üzere kripto paraların popüler olmasının ardından DiscordTip botu da listemize girmeyi başardı. Bu bot sayesinde sunucu içerisinde bulunan kullanıcılar birbirine kripto para gönderebiliyor. Aynı zamanda gelen bahşişleri çeşitli kodlar yazarak çekmek mümkün.

DiscordTip botunu buradan ekleyebilirsiniz.

20- ErensiBOT

en popüler discord botları

Listemizin son sırasında bir moderasyon botu olan ErensiBOT bulunuyor. Sunucunuzu daha güvenli bir hale getiren botun, emoji ile rol alma sistemi, eğlence komutları gibi çok çeşitli özellikleri de mevcut.

ErensiBOT’u buradan ekleyebilirsiniz.

Siz de yorumlara popüler botları ekleyebilirsiniz. 
yazarTunahan Karakış

İlk bilgisayarını 7 yaşında edinen Tunahan, o günden itibaren teknolojiye ve video oyunlarına karşı hep ilgili oldu. Yakın zamanda yolu SDN ile kesişen Tunahan, edindiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
33 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
17 gün önce

Bilgilendirici bir paylaşım olmuş teşekkürler.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Disko botu ekleyin

Gönenç
Gönenç
16 gün önce

Dyno Bot Da Çok Popüler

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Oso boyuda beklerdim

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Ben bir tek burdan MEE6 yı biliyorum. Bence iyi bir bot.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Cortex te çok popüler bir bot türk yapımı hatta ben onun eğlence sunucusundayım

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Dyno, ProBot ✨, MEE6, MC-AT PRO, ErensiBOT, Rythm, Groovy en iyi botlardır bence

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

*owo* bot da var

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Mee6 adamdır gerisi yalandır 😎

ceylin
ceylin
4 gün önce

çok doğru

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Free Stuff bot da gayet başarılı yeni bedava oyun geldiğinde direk mesaj atıyor

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

OwO botu nerede oda 1 milyona yakın veya faZla sunucuda¿?

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Yagpdb’nin burada yer almasını beklerdim

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Rokkit botunuda öneririm farklı ve güzel mesaj silme şekilleri var

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

“En popüler Discord sunucuları listesinde Pokecord botu da yer alı***** Burda Sunucuları Yerine Botları Demeniz Gerekmiyor Muydu 😀

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

şurdakilerin yarısı anca doğru diğer botlar yanlış ne bileyim owo botu kesinlikle olması lazım mesela yok yagpdb bunun gibi botlar zira falan burdakiler den çok daha kullanışlı botlar

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
15 gün önce

Owo, WordBot gibi botlar yok… Özellikle WordBot’un Türk yapımı olduğunu öğrenince çok şaşırmıştım

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
15 gün önce

Discord hakkında yaptığınız bütün haberler eksik oluyor düzgün araştırma yapıp sunabilirmisiniz OwO botuna kullanan 1.5 milyon insan var ama burada yok

Asaf
Asaf
15 gün önce

Efendiler botu da güzel bir bot.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
15 gün önce

OwO nun da burada olması lazımdı

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
15 gün önce

MC-AT severek kullanıyorum Türkiye’nin en büyük discord botu

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
14 gün önce

Techno Bot Olabilir İçinde Çook Özellik Olan Ve Hızla Gelişen Bir Bot

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
14 gün önce

Peki bu botlar insanmı hep merek ederim

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
11 gün önce

“bot”

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
14 gün önce

LifeBoat İn Burda Olması Gerekmektedir

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
13 gün önce

ern adlı discord botu bence en iyisi

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
12 gün önce

Rythm i Rıhtım diye birinin yaptığını sanan ben

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
10 gün önce

Abi benim Facebook hesabı çalındı yardım eder misiniz lütfen yardım edin

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
10 gün önce

NotSoBot ta burada olmalıydı

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 gün önce

Bass botu

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
3 gün önce

Saol

" En popüler Discord botları: İşte 20 maddelik liste konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En popüler Discord botları: İşte 20 maddelik liste ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En popüler Discord botları: İşte 20 maddelik liste ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  2. 2 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  3. 3 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  4. 4 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  5. 5 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  6. 6 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!
  7. 7 Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme
  8. 8 Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik! Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik!
  9. 9 Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik! Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik!
  10. 10 Ultra güçlü Monster Tulpar T5-V21.5 inceleme! Ultra güçlü Monster Tulpar T5-V21.5 inceleme!