Okunma

En popüler yüz değiştirme uygulamaları


07 Temmuz 2018 Cumartesi 15:53
En popüler yüz değiştirme uygulamaları

Yüz değiştirme uygulamaları, kimle yaparsanız yapın ortaya çok komik görüntüler çıkardığı için bir hayli seviliyor ve kullanılıyor. Peki en popüler yüz değiştirme uygulamaları neler? Bu makalemizde, hem iOS hem de Android için en iyi seçenekleri listeledik.

En iyi yüz değiştirme uygulamaları

Face Swap Live

Adından da anlayabileceğiniz gibi bu uygulamanın en büyük avantajı yüz değiştirme işini canlı olarak yapabilmesi. Yani işlemin tamamlanması için beklemenize gerek yok.

yüz değiştirme -1

Ayrıca anlık olarak değiştirme işlemi yapılmış bir şekilde video dahi çekebiliyorsunuz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği de, veritabanında bulunan ünlü yüzlerini kullanarak da bu işlemi yapabiliyor olmak.

Uygulamayı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

MSQRD

Her ne kadar ilk bakışta Face Swap Live uygulamasının kopyası gibi görünse de, MSQRD aslında oldukça farklı bir uygulama. Dijital maskeler üzerinde yoğunlaşan uygulama, içerisindeki birçok farklı seçenek ile oldukça eğlenceli sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

yüz değiştirme -2

Uygulamayı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Face Swap Booth

Basit bir kullanım isteyen kullanıcıların tercih etmesi gereken Face Swap Booth uygulaması, bunu efektif bir şekilde de yapabiliyor olmasıyla öne çıkıyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi ister telefonunuzdaki kayıtlı fotoğraflarla, isterseniz de uygulama içerisindeki fotoğrafları kullanarak yüz değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamayı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz.

Lip Swap

Buraya kadar anlattığımız uygulamalardan farklı olarak Lip Swap, bütünüyle yüzü değil parça parça farklı yerleri değiştirmek için kullanabileceğiniz bir uygulama. Örneğin bir fotoğraftaki gözleri alıp, bir başka kişiyle değiştirebiliyorsunuz.

Ancak uygulama ne yazık ki sadece Android’de bulunuyor. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Bonus: Snapchat

Tabi ki yüz değiştirme uygulamalarının belki de bu kadar popüler olmasındaki ana etmen Snapchat uygulaması. İçerisinde birçok farklı yüz filtresi bulunan uygulamada, surat değiştirme efektleri de her zaman en çok tercih edilen özelliklerden biri oluyor.

Snapchat uygulamasını iOS için buradan, Android için ise buradan indirebilirsiniz.

:: Sizin en çok kullandığınız/beğendiğiniz uygulama hangisi? En sevdiğiniz uygulamaları bizimle paylaşın!
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En popüler yüz değiştirme uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En popüler yüz değiştirme uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En popüler yüz değiştirme uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "