Okunma

En Sağlam Markalar Hangileri?


19 Ağustos 2009 Çarşamba 09:04
En Sağlam Markalar Hangileri?

Bir bilgisayar onarım şirketi olan Rescuecom’un 2009’un ikinci çeyreği boyunca elde ettiği veriler hangi markaların en güvenilir olduğunu ortaya koydu. Rescuecom CEO’su David Milman, yaptığı açıklamada bu süre boyunca en az şikayeti ASUS ve Apple markalarından aldıklarını belirtti.

İkinci çeyrek boyunca yapılan 11560 teknik destek isteği baz alınmasının yanı sıra, daha sağlıklı sonuç elde edebilmek amacıyla, markaların pazar payları da dikkate alınarak oluşturulan listede üçüncü sırada Lenovo, dördüncü sırada Toshiba ve beşincilikte ise HP bulunuyor.

:: Sizin en güvendiğiniz marka hangisi?

 




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “En Sağlam Markalar Hangileri?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çin kungfusu

  2. SDN Okuru dedi ki:

    hp nin en fazla sorun yaşatanlar listesinde 1. olması lazım

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Gerçekten asusun kalitesine inanıyorum. Bunu bizzat edindiğim tecrübelerden dolayı söylüyorum. Dayanıklı olmasının yanı sıra markanın verdiği teknik servis desteği açısından da diğer markaların boy ölçüşemeyeceğini söyleyebilirim. Garantisi bitmiş bir ürününüzü bile müşteri memnuniyeti adı altında onarıma veya değişime tabii tutabiliyorlar bazen. Ve üstelik bu çok kısa bir sürede gerçekleşiyor.

" En Sağlam Markalar Hangileri? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Sağlam Markalar Hangileri? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Sağlam Markalar Hangileri? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "