İnsandan sessiz Arçelik Imperium SilentPro inceleme!


21 Haziran 2019 Cuma 12:02
İnsandan sessiz Arçelik Imperium SilentPro inceleme!

Teknolojik incelemelerimize farklı özellikler ile karşımıza çıkan toz torbasız süpürge Arçelik Imperium SilentPro inceleme ile devam ediyoruz. Arçelik Imperium SilentPro, 63 desibel ses seviyesi  ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz toz torbasız süpürgesi olmayı başarıyor. İşte en sessiz süpürge ve farklı özellikleri.

Arçelik Imperium SilentPro özellikleri ile ödül almayı başarıyor

Arçelik, Imperium SilentPro süpürgesi ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. Süpürge Avrupa ve Türkiye’nin en sessiz süpürgesi olmasının yanında dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Design Award’da 2017 yılında tasarım ödülü alıyor. Süpürge bu ödüllerin yanında kullanıcılar için farklı kolaylıklarla da geliyor. İşte Imperium SilentPro inceleme ve tüm detaylar!

Arçelik Imperium SilentPro inceleme 

Teknolojik olarak karşımıza farklı özellikler ile çıkan Arçelik’in yeni nesil süpürgesi, kullanıcılar için oldukça kullanışlı ve rahat bir süpürge. Süpürgenin başlığında bulunan kontrol noktası ile süpürgenin yanına eğilmeden süpürgeyi ve süpürge modlarını tamamen kontrol edebiliyorsunuz.

Süpürge başlığının üzerindeki kontrol merkezi sayesinde yanına gitmeden açıp, kapatabildiğiniz veya farklı modlar arasında geçiş yapabildiğiniz süpürge bu özellikler ile kullanıcısına 12 metre  özgür bir alan sunuyor. Yeni nesil süpürge, 4 farklı mod ile karşımıza çıkıyor. Temizlenmesi gereken veya temizlenmesi gereken kirler için süpürgenin gücünü ayarlayabiliyoruz. Burada karşımıza çıkan en güzel detay ise, yeni nesil süpürgenin en düzey performans ile çalışıyorken bile sessiz kalabilmesi. Yeni nesil süpürge, 63 desibel gibi düşük bir ses  seviyesinde çalışabiliyor.

Arçelik Imperium SilentPro, A sınıfı toz tutma performansı ve tozların % 99.98’ini tutmayı başaran çift Hepa filtresi (Hepa 13+Epa 10) ile tozları mükemmel bir orada temizleyebiliyor. 450 Watt gücündeki motoru, enerji tasarrufu sağlayabilmenin yanında üst düzey performansı sayesinde 2300 Watt gücündeki bir süpürge ile aynı gücü verebiliyor.

En sessiz toz torbasız süpürge olan Imperium SilentPro, kolay temizlenen 3L kapasiteli anti-statik toz haznesi, tozların hazneye yapışmasını ve tozların havaya dağılmasını engelliyor. Daha detaylı bilgelere videomuzdan ulaşabilirsiniz.
yazarFurkan Karaca

2018 yılından beri SDN ailesine emek veren Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

mesajımı yayınlamazsınız ama ben yinede yazayım
evimde kullandığım bosch In’genius ProSilence 59 tavsiye ederim 59 db 1700 tl alman teknolojisi arçelik 2100 tl karar sizin

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Alman teknolojisi ne para kazandırcağına kendi yerli markana kendi ülkene para kazandırman bence daha doğru olmaz mı

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Arçelik buzdolabı yerine Altus marka cihaz aldım. Aklınızda olsun hiçbir fark Yok. Boşuna para vermeyin

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Valla bunun faturası girerken çok ses çıkartır.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

devlet 2016’da yasa çıkarıldı elektrik süpürgesinin watt 2400 watt şu andaki elektrik süpürgesi 600 watt da 900 watt arasında şu andaki elektrik süpürgesi hepside sessiz vaziyettedir

" İnsandan sessiz Arçelik Imperium SilentPro inceleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnsandan sessiz Arçelik Imperium SilentPro inceleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnsandan sessiz Arçelik Imperium SilentPro inceleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi