Okunma

En Sık Hangi Markaya Rastlıyorsunuz?


21 Temmuz 2009 Salı 10:00
En Sık Hangi Markaya Rastlıyorsunuz?

Sosyal ağ siteleri artık o kadar geniş kitlelere ulaşıyorlar ki dünyanın en büyük şirketleri artık reklam ve tanıtımlarının bir kısmını bu alana ayırmak zorunda kalıyorlar. Altimeter Group adlı bir araştırma şirketinin yaptığı çalışma hangi şirketin sosyal ağ siteleri, bloglar ve buna benzer sitelerde en aktif olduğunu, İnternet kullanıcılarının bu markaların hangisine bu sitelerde daha çok rastladığını ortaya koydu.

Facebook, Twitter, Wikipedia ve benzeri birçok site ve forum üzerinde yapılan çalışma sonucunda, kullanıcıların buralarda en sık gözüne çarpan markaların listesi oluşturuldu. İşte karşınızda bu araştırmanın sonucunda çıkan ilk on marka:

1. Starbucks
2. Dell
3. eBay
4. Google
5. Microsoft
6. Thomson Reuters
7. Nike
8. Amazon
9. SAP
10. Yahoo / Intel

Yapılan çalışma sonunda belirlenen ilk yüz markayı görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

:: Siz İnternet’te en çok hangi markaya rastlıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Sık Hangi Markaya Rastlıyorsunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Sık Hangi Markaya Rastlıyorsunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Sık Hangi Markaya Rastlıyorsunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "