Okunma

En Yakındaki Kampanyayı Telefonundan Öğren


19 Mart 2012 Pazartesi 12:20
En Yakındaki Kampanyayı Telefonundan Öğren

Özyeğin Üniversitesi’nin desteklediği Girişim Fabrikası’nın en önemli projelerinden olan KuponNow, kullanıcılara dilediği kuponu akıllı telefonları üzerinden lokasyon bazlı olarak herhangi bir ücret ödemeden kullanarak indirim ve avantajlardan yararlanma fırsatı sunuyor.

İnternet üzerinden sunulan kuponların yoğun ilgi gördüğü bir dönemde KuponNow hem kullanıcılar hem de kupon ve indirim sunan işletmeler için konuyu yeni bir boyuta taşıyor. Kullanıcıların daha özgür olduğu, istedikleri zaman ve bulundukları yerden kuponları yakalayıp değerlendirdiği bu sistemde artık her şey akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştiriliyor. KuponNow’a özel kupon ve indirimlerden yararlanmak için beklemeye, belli bir grup sayısına ulaşmaya veya davet edilmeye gerek yok. Hem de önceden kredi kartı bilgisi vermeden ya da ödeme yapmadan! Akıllı telefonunuz yoksa üzülmeyin, kuponları SMS veya bilgisayar çıktısı alarak da kullanabilirsiniz.

:: İndirim fırsatlarından yararlanıyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Yakındaki Kampanyayı Telefonundan Öğren konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Yakındaki Kampanyayı Telefonundan Öğren ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Yakındaki Kampanyayı Telefonundan Öğren ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "