Okunma

Enerji Tasarrufu Performans Uygun Fiyat


22 Temmuz 2009 Çarşamba 06:35
Enerji Tasarrufu Performans Uygun Fiyat

AMD bugün yaptığı bir açıklamada, 45nm üretim teknolojisini, genel bilgisayar kullanıcılarına 67 doların altında fiyatlarla sunan çift çekirdekli AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemcilerin piyasaya çıktığını duyurdu. Bu işlemciler AMD yonga setleriyle bir araya geldiğinde, çoğul görev ortamında günümüzün en popüler uygulamalarını kolaylıkla yürütürken, serin ve sessiz çalışmayı sürdürebiliyor.

Mevcut ekonomik ortamda tüketiciler, dijital hayat tarzlarını sürdürmek için gerekli performanstan ödün vermeden en uygun fiyatlı çözümleri arıyorlar. AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemciler sayesinde, sistem üreticilerin ve OEM‘ler, kullanıcıların dijital dünyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yaratıp izlemesini ve paylaşmasını sağlayan güçlü ve enerji tasarruflu masaüstü bilgisayarlara yönelik endüstri talebini daha iyi karşılayabilecek.

ATI ekran kartları ve AMD yonga setleriyle birlikte kullanılan bu işlemciler, oluşturdukları sistemlerde, çarpıcı bir görsel deneyim, çoğul görev uygulamaları ve olağanüstü dijital ortam performansı ile ilgi çekiyorlar.

AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemciler, sınıfının en iyisi performansla evde ve işyerinde bilgisayarla yapabildiklerini azamiye çıkaracak sistemler arayan, bu sırada da bütçesine dikkat eden bilgisayar kullanıcılarının oluşturduğu giderek büyüyen bir kesime sesleniyor. Daha gelişmiş bir dijital deneyim ve az zamanda çok iş yapılmasını sağlayan çoğul görev performansı arayanlar, bu işlemcilerin beklentilerinden fazlasını sağladığını memnuniyetle görecekler.

:: AMD’nin bu işlemcileri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Enerji Tasarrufu Performans Uygun Fiyat konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Enerji Tasarrufu Performans Uygun Fiyat ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Enerji Tasarrufu Performans Uygun Fiyat ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "