Okunma

Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri için tarih 18 Aralık


12 Aralık 2016 Pazartesi 08:13
Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri için tarih 18 Aralık

Fizikist tarafından yapılacak etkinlikle, geçtiğimiz aylarda düzenlenen CERN ve Higgs Bozonu’nun 25 Asırlık Hikayesi, Dünya Dışı Akıllı Yaşam ve Karadelikler, Fiziğin Sağlık ile İlişkisi ve Kanser Fiziği, Uzay Çalışmalarında İlkler ve Türkiye, Sağlık Sektöründe 3 Boyutlu Yazıcılar konulu konferanslara bir yenisi daha ekleniyor.

Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri için tarih 18 Aralık

İnsanların ihtiyaçlarının karşılanmasında ve gelişmesinin sağlıklı olarak sürdürülmesinde gerekli olan enerji özellikle sanayi, konut ve ulaştırma gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

16-12/12/enerji_kare.jpg

Nüfus artışına, sanayinin gelişmesine paralel olarak kurulan büyük ölçekli enerji üretim ve çevrim sistemleri ekolojik dengeyi önemli ölçüde etkiledikleri gibi sınırlar ötesi etkileri de beraberinde getirmektedir.

Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri konulu konferansta, enerjinin üretim biçimleri ve çevresel faktörlerini detaylı olarak incelenecek.

Doç. Dr. Erol Kam‘ın konuşmacı olarak yer alacağı konferans, 18 Aralık 2016 Pazar günü saat 15.30’da İstanbul, Kadıköy’de bulunan Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinliğe katılım ise tamamen ücretsiz. Kontenjanlar ise sınırlı olacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri için tarih 18 Aralık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri için tarih 18 Aralık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Enerji Üretimi ve Çevresel Etkileri için tarih 18 Aralık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "