Okunma

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a şok dava!


07 Kasım 2018 Çarşamba 20:30
Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a şok dava!

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz, için ”çocuklara kötü örnek olmak” gerekçesiyle, Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği tarafından dava açıldığı duyuruldu.

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz davalık oldu!

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz gibi fenomenlere dava açtığı duyuran dernek başkanı Erhan Nacar, sosyal medyanın ve fenomenlerin çocukları oldukça etkilediğini vurguladı. Söz konu fenomenlerin çocukların ruh sağlığında olumsuz etkileri olduğu belirten Nacar, bu durumun önüne geçmek için ailelere seslendi.

Nacar yapmış olduğu açıklama ile birlikte, çocukların örf ve adetlerden bir hayli uzaklaştıklarını belirtti. Sosyal medyanın ve dijital çağ hayatımıza girdiği günden beri, bunların olumlu yönde etkilerinden daha çok olumsuz yönlerinin alındığını belirten Nacar, sosyal medya fenomenlerinin çocukları yanlış düşüncelere yönlendirdiğini düşünüyor.

Aynı şekilde açıklamasına devam eden dernek başkanı, ”Fenomenlerden birisi olan Enes Batur’a, biz dernek üzerinden yine ailelerden gelen şikayetler üzerine hemen açmadık tabi önce araştırdık baktık doğruluk paylarına baktık. Baktık ki gerçekten çok korkunç bir derecede sosyal medyayı 18 yaş altında olan çocuklarımız takip ediyor. Bunlar psikolojik olarak, hem pedagogların kontrolünde olması gerekiyor. Hem de anne babaların kontrolüne alınması lazım” ifadelerine yer verdi.

Enes Batur Danla Bilic Kerimcan Durmaz

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a karşı birlik çağrısı!

Daha sonrasında ise açıklamalarını sonuca bağlayan Nacar“Kerimcan kim, Enes Batur kim? Dolayısıyla Murat Övüş diye beyefendi çıkmış bilmem ne kelimeler kullanıyor. Danla Bilic aynı şekilde. Bir peynir lafı yaptı bir tuvalet lafı yaptı hep küfürler. Size birilerinin dur demesi lazım. Elinizi çocuklarımızın üzerinden çekin ve para uğruna harcamayın.

Sekiz yaşında bir erkek çocuğu Kerimcan’ı izleyerek ruj sürebiliyorsa, bu çocuğun ilerisini düşünün. 18 yaşın altındaki çocukların bu paylaşımlara dikkat etmesi lazım.” ifadeleri ile sosyal medya fenomenlerine tepkisini gösterdi.

Peki siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz.
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

56 yorum - “Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a şok dava!”

  1. Anonim dedi ki:

    bu pislikler ülkemden sürülsün. aşşağılık yaratıklar. devlet nerde çocuklarımızı bu pisliklerden neden korumuyor

" Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a şok dava! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a şok dava! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’a şok dava! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "