Epic Games bu hafta 3 oyunu ücretsiz sundu


15 Nisan 2021 Perşembe 20:25
ABONE OL
Epic Games bu hafta 3 oyunu ücretsiz sundu

Geçtiğimi yıla ücretsiz oyunlar ile damga vuran Epic Games, artık klasikleşen haftalık ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor. Bugün ücretsiz olan 3 oyuna yakından bakalım.

Epic Games toplam fiyatı 236 TL olan 3 oyunu ücretsiz sundu

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Epic Games, 15-22 Nisan arasında toplam fiyatı 236 TL değerindeki Deponia: The Complete Journey, Ken Follet’s The Pillars of the Earth ve The First Tree oyunlarını ücretsiz sundu.

Yapımcı tarafından açıklanan konuya göre, Deponia‘dan kaçma denemelerinden birinde Rufus Goal ile tanışır; Rufus yalnızca Elysiumlu güzel kıza delicesine aşık olmakla kalmaz, ayrıca yanlışlıkla onu konforlu yıldız gemisindeki koltuğundan eder ve bu terk edilmiş çöp gezegene düşmesine yol açar. Bu kaza yeni ve dâhiyane bir planın fitilini ateşler: Rufus’un Goal’u uçan şehir Elysium’a geri götürmesi gerekmektedir ve Rufus bunu yaparken Goal’un Rufus’a hık demiş burnundan düşmüş kadar benzeyen pespaye nişanlısı Cletus’u taklit edebilir. Ve böylece heyecan verici bir macera başlar.

The First Tree oyununda oyuncular, hayatın kaynağında doruk noktasına ulaşan ve belki de ölümü anlamak ile sonuçlanan, dokunaklı ve güzel bir yolculukta tilkiyi kontrol ediyor. Oğlun hikâyesi tilkinin The First Tree’ye doğru uzanan yolculuğu ile bütünleşirken oyuncular yolculuk boyunca oğlun hayatından nesneleri ve hikâyeleri açığa çıkarabilir.

Ken Follett’ın çok satan romanından uyarlanan ‘The Pillars of the Earth‘ Kingsbridge’deki bir kasabanın hikâyesini yepyeni interaktif bir yol ile yeniden anlatıyor. Jack, Aliena ve Philip olarak oyna ve keşifler, aldığın kararlar ve diyaloglar sayesinde kitaptaki olayların akışını değiştir.

Deponia: The Complete Journey oyununu buradan, Ken Follest’s The Pillars of the Earth oyununu buradan ve The First Tree oyununu indirmek için buraya tıklayıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Epic Games bu hafta 3 oyunu ücretsiz sundu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Epic Games bu hafta 3 oyunu ücretsiz sundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Epic Games bu hafta 3 oyunu ücretsiz sundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Google I/O 2021 canlı yayını 19:35'de! Google I/O 2021 canlı yayını 19:35'de!
  2. 2 Lenovo Legion 2 Pro elimizde! Ne sunuyor? Lenovo Legion 2 Pro elimizde! Ne sunuyor?
  3. 3 Redmi AirDots 3 elimizde! Fiyatını hak ediyor mu? Redmi AirDots 3 elimizde! Fiyatını hak ediyor mu?
  4. 4 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  5. 5 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  6. 6 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  7. 7 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  8. 8 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  9. 9 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  10. 10 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit