Okunma

Epson Yazıcı Alana Kartuş Hediye


12 Ocak 2011 Çarşamba 15:49
Epson Yazıcı Alana Kartuş Hediye

Epson’ın yeni kartuş kampanyası dahilinde, Epson Stylus SX620FW model yazıcı alana, her biri yaklaşık 500 sayfa baskı kapasitesine sahip 4 ayrı renkli Epson T1295 kartuş seti hediye ediliyor. (Epson’dan Hızlı Yazıcı)

Kampanya kapsamında Stylus SX525WD model yazıcı satın alanlar yaklaşık 950 sayfa baskı kapasitesine sahip siyah baskılı Epson T1301 kartuş seti sahibi olurken; Stylus Office BX305F model yazıcı alanlara ise yaklaşık 400 sayfa baskı kapasitesine sahip Epson T1291 kartuş hediye ediliyor.

Belli modelleri alanlara kartuş hediye ediliyor

İkinci Kartuş %30 İndirimli

Kampanya kapsamında Epson, hediye kartuşun yanı sıra verdiği kupon ile birlikte ikinci kartuşu ise yüzde 30 indirimli satıyor.

Epson tarafından geliştirilen MicroPiezo baskı teknolojisine sahip yazıcılardan alınan baskılar, orijinal mürekkepleri ile anında kuruyor, el teması ile dağılmıyor ve aynı zamanda su gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteriyor.

Epson kartuşlarının hediye edildiği kampanyadan yararlanmak için en yakın anlaşmalı perakende zincir mağazasına 15 Şubat 2011 tarihine kadar başvurmak yeterli.

:: Bu kampanyadan faydalanmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Epson Yazıcı Alana Kartuş Hediye”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Epson yazıcılar su an piyasadaki en hesaplı baskı verebilen urunlerdir. Bunu yaklaşık 4 epson yazıcıma bakarak söylüyorum bilinçli dokum yapıldığı takdirde çok uzun süreler kullanabilirsiniz. Tek bir olay var epson yazıcı alırken baskı hızına dikkat edin bazıları öldürücü bir yavaslikta basıyor bazıları ise jet gibi. Dolum kartuşu olarak da cogu firmanın yeni getirdiği 3. Nesil olanlardan tercih edin bu tiplerde kartuşu Yazıcı’ya takarken mürekkebi nozullere pompalayan valfler kullanılıyor. Yani sonuc olarak dikkatli bir sekilde dolum yaptıgım epson dx7450 model yazıcımı 4 yıldır sorunsuz kullandığımı da belirterek epsonlarin su an en ekonomik ürünler olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim.

 2. orcnd dedi ki:

  tekrar dolum kartuşları olmadan yazıcı çok pahalı bir ürün haline gelebilir. epson’un en büyük sorunu fotoğraf baskısı. ürünlerinin fotoğraf baskısı gerçekten çok kötü. renkler ciddi anlamda soluk. eski hp yazıcım ile çıkarttığım bir fotoğraf ile yan yana koyunca arada müthiş bir fark oluşuyor

 3. mustang dedi ki:

  Bendede Epson DX 4050 yazıcısı var bu kartuş sorunu ilede çok uğraştım sonra İnkser marka bir kartuş seti ve mürekkeplerini buldum netten dün 4. sefer doldurdum kartuşları valla çatır çatır çalışıyor bu kartuşları bulmamış olsaydım yazıcı çöpü çoktan boylayacaktı

 4. mei dedi ki:

  epson mu ? bir daha asla…

 5. mr_rain42 dedi ki:

  Epson almayın, ben hediye edeyim kartuşu

 6. Elbruz46 dedi ki:

  Aman ha inanmayın… Pişman olursunuz…

  Dolduracam deseniz olmaz…

  Muadil kartuş alacam deseniz yine pahalı…

  Orijinal kartuş alacam deseniz yazıcıdan pahalı!!!

  Bu arada zaten yazıcıyı aldığın zaman 4 adet kartuş yanında veriliyor… ve onlar da tam dolu değil!!!

  Bilgisayarda tam dolu gibi göründüğüne bakmayın! Çip öyle gösteriyor…

  Bu arada EPSON da kartuşları mutlaka kullanmak zorundasınız…

  Kullanmasanız dahi kartuşlar kendi kendine bitiyor!!!

  Fiziksel olarak bitmiyor elbette…

  Ãœzerindeki çip bitti gösteriyor…

  Sadece siyah renk kullanmama rağmen…

  mavi kırmızı ve sarı kartuş her yazıcıyı açmada göstergeleri düşüyordu!

  En son bittikleri için siyah çıktı dahi alamaz oldum!

  Yazıcının bitmiş olarak gösterdiği mavi kartuşu yazıcıdan söktüm..

  Kartuşu kırdım… içindeki mürekkep miktarına bakmak için!

  İnanın yarısında kadar mürekkep doluydu!

  Eee doğal olarak öyle çünkü kullanmadım ki!

  Amam yazıcı kartuşu boş gösteriyor! Yeni bir kartuş almam için!

  Epson Yazıcıyı Bedava Verse yine almayın derim!!!

 7. EropaKING dedi ki:

  İsmini duydukça Lanet Ettiğim Markalardan biridir Epson..
  Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi vs tarzında bir ürün alınacaksa EPSON kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir üründür.
  HP ya da Samsung iş görür..Ama Epson asla..
  Elemanlar boşuna vermiyorlar o kartuşları..Biliyorlar ki makineleri o 4 kartuşun acısını fitil fitil çıkaracak müşterilerinden…

" Epson Yazıcı Alana Kartuş Hediye konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Epson Yazıcı Alana Kartuş Hediye ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Epson Yazıcı Alana Kartuş Hediye ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "