Okunma

Epson’dan Kullanıcı Dostu Kampanya


11 Ağustos 2009 Salı 07:14
Epson’dan Kullanıcı Dostu Kampanya

Epson, profesyonel baskı alımlarında fotoğraf sanatçıları, reklamcılar, matbaacılar, mimarlar tarafından kullanılan prografik (geniş formatlı yazıcılar) kategorisinde başlattığı Değiştirme Kampanyası 30 Ağustos 2009‘a kadar devam ediyor. Epson, bu kampanya kapsamında markası ve modeli ne olursa olsun geniş formatlı yazıcısını getiren herkese, son teknoloji grafik yazıcı alma fırsatı sunuyor.

Epson’ın Stylus Pro 7880, 7900, 9880, 9900, 11880 & GS6000 ürünlerinde geçerli olacak bu değişim kampanyasında, 600 eurodan 3000 euroya kadar değiştirme indirimi sağlanacak. Kampanyaya katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey; Epson’ın yetkili bayiini arayarak “cihazımı değiştirmek istiyorum” demesi yeterli. A1 ve üstü, A2 ve üstü ile B0 ve üstü ürünler için geçerli olan bu değiştirme sürecinde kullanıcı, her türlü formal işlem bayii kanadında çözüldüğü için, lojistik olarak hiçbir sıkıntı da yaşamıyor.

1.3 mm kalınlığa kadar kağıda baskı alabilen Epson grafik yazıcıları bu şekilde, farklı kalınlıktaki kağıt, kanvas vb. çeşitli malzemelerin kullanımına izin vererek, özgür yaratımların ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Micropiezo teknolojisi ile çalışan Epson grafik yazıcıları, zamanla kafa değişimine neden olan termal teknoloji ile baskı yapmadığı için, ömür boyu kullanım rahatlığı ve tasarrufu sağlıyor. Geniş renk yelpazesi sayesinde ten rengi, doğa renkleri ve siyah ile beyaz gibi renkleri gerçeğe çok yakın bir şekilde ortaya çıkaran Epson grafik yazıcılar hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de ek masraf çıkarmıyor.

::
Kampanya hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Epson’dan Kullanıcı Dostu Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Epson’dan Kullanıcı Dostu Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Epson’dan Kullanıcı Dostu Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "