Okunma

Epson’dan Yeni Baskı Cihazları


29 Mayıs 2009 Cuma 12:06
Epson’dan Yeni Baskı Cihazları

Dijital baskı alanındaki yenilikçi teknolojilerini FESPA Dijital 2009 fuarında sergileyen Epson özellikle yeni teknloji ürünü Micro Piezo ile dikkatleri üzerine çekti. Diğer yeni baskı ürünlerini de bu fuar çerçevesinde sergileyen Epson, Gemini 4 ve Stylus Pro 7880 yazıcılarını kullanarak kanvas üzerine baskı yapan Blanc Canvas, Stylus Pro 7990 kullanarak duvar kağıdı ve metal üzerine baskı da yapabiliyor.

Stylus Pro GS6000’i kullanarak iç mekan tekstil üretimini gösteren firma ardından, ColorGATE de Stylus Pro GS6000 ile ürettiği yüksek kaliteli duvar kağıdının yanı sıra Stylus Pro 11880 ile CFT erkanı deneyi yaptı.

Stylus Pro 4880 ile arkadan aydınlatmalı filmler için sunduğu çözümleri sergileyen firma demo gösterileri ErgoSoft’un Stylus Pro GS6000 ile iç mekan tasarım uygulamaları için kumaş üretimi ve Stylus Pro 7900 ile de farklı tekstil çözümleri sergisini gerçekleştirdi.

Epson standında ön plana çıkan ürünlerden biri de yeni eko-solvent mürekkep Epson UltraChrome GS kullanan 64 inç’lik geniş format yazıcı Stylus Pro GS6000 oldu. Kaplanmış veya kaplanmamış yüzeylere baskı seçeneği sunan ürün, kullanıcısı için esnek bir üretim çözümü ve çok sayıda ticari uygulama imkanı sunuyor.

950 ml’lik kartuşlarda sunulan eko-solvent tipi UltraChrome GS mürekkep 8 renk seçeneği ile sürdürülebilir ve yüksek kaliteli baskı yapıyor. Özellikle markalı baskı uygulamalarında kullanımı önerilen Epson Stylus Pro GS6000 çok geniş bir renk paleti sunmasının yanı sıra mürekkebinde çevreye zararlı nikel gibi maddeler içermiyor.

::
Baskı için hangi marka cihaz kullanıyorsunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Epson’dan Yeni Baskı Cihazları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Epson’dan Yeni Baskı Cihazları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Epson’dan Yeni Baskı Cihazları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "