Okunma

Ericsson Cihazları Birbirine Bağlıyor


27 Eylül 2009 Pazar 11:13
Ericsson Cihazları Birbirine Bağlıyor

Ericsson’un yeni modülü GPS navigasyon cihazları, dijital e-kitap’lar ve diğer popüler taşınabilir tüketici elektroniği cihazlarına hızlı bir şekilde kurulum sağlamayı hedefliyor. Mobil geniş bant imkanlarının günlük yaşamın bir parçası olması nedeniyle yeni modül, medya oynatıcılarına, dayanıklı tüketim mallarına ve daha pek çok cihaza entegre olma potansiyeline sahip. Ericsson’un bu yeni modülleri, üreticilerin bağlantıya dayalı yaşam tarzına yönelmelerine izin veriyor.

C3607w olarak adlandırılan bu modül, işlemci ve bağlantı tasarımını ayırarak, cihaz üreticilerine, yeni nesil pratik ve yenilikçi elektronik cihazlar oluşturmak için gereken esnek ve bağımsız bağlantı çözümünü sağlıyor. Ericsson’un önceki modüllerinin üçte biri boyutunda olan C3607w, geniş bir operatör onay programıyla birlikte sunuluyor.

 

Bu ürün, Ericsson ve Intel’in faaliyet gösterdikleri telekom ve bilgi işlem sektörlerini bir araya getirmekle kalmıyor, mobil geniş bant ekosistemini tüketici elektroniği sektörüne taşınmasına da neden oluyor.

 

C3607w, Ericsson’un bugüne kadar geliştirdiği en küçük, en hafif ve en hızlı mobil geniş bant modülü olma özelliğini taşıyor. C3607w modülü, öncekilerden %40 kadar daha az güç harcamasının yanında 5,76 Mbps’lik bir hıza erişebiliyor. Ericsson’un uzaktan uyku modundan çıkarma komutlarına izin veren “wake-on-wireless” özelliğine sahip olan geniş bant modülü, güvenlik ve mesajlaşma için yeni bir uygulama seti imkanı da sunuyor olacak.

:: Yakın zamanda bütün cihazlar birbirleriyle haberleşebilecek. Sizce buna gerek var mı?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ericsson Cihazları Birbirine Bağlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ericsson Cihazları Birbirine Bağlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ericsson Cihazları Birbirine Bağlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "