Okunma

ERP Komitesi Üçüncü Kez Buluştu


02 Haziran 2014 Pazartesi 07:15
ERP Komitesi Üçüncü Kez Buluştu

ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu’nun üçüncü toplantısı 21 Mayıs 2014 tarihinde Link Bilgisayar ev sahipliğiyle İstanbul Altunizade Mercure Hotels’de gerçekleşti. Toplantının moderatörlüğünü ilk iki toplantıda olduğu gibi ShiftDelete.Net ve TechInside Yayın Koordinatörü Fatih Sarı yaptı.

Bu seneki toplantı, Admin Yazılım, Akdatasoft, Atineva, Bilişim, Çözümevi, CPMSOFT, Datatraining, Dengenet, Detaysoft, Devre, Editör, ETG, IAS, IBM Türkiye, İletişim Yazılım, Inspark, Link Bilgisayar, Login, Logo, Microsoft Türkiye, Nebim, Netsis, Oracle Türkiye, Planet Yazılım, SAP Türkiye, Teknosol, Verimsoft ve Workcube firmalarının üst düzey yöneticilerinden oluşan 41 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Rekabet için birlik beraberlik içinde olunmalı

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Türkiye Bilişim Derneği Kurucusu Prof. Dr. Aydın Köksal; özellikle bilişimin, ekonomik ve toplumsal kalkınmamızda en etkin araç olarak kullanılabileceğine tekrar tekrar vurgu yaptı. Köksal, ayrıca bağımsız bir oluşum olan ERP üreticileri ve hizmet sağlayıcıları toplantısında bulunmaktan dolayı büyük heyecan duyduğunu ve kurumsal yazılım endüstrisinin gelişmesinde katkıda bulunacak her türlü rekabet için öncelikle birlik beraberlik içinde olmamız gerektiği yönünde çağrısını yaptı.

Aydın Köksal’ın konuşmasından sonra sektörel bilgi alışverişi ile devam eden kurul toplantısında 3000 üye sayısını geçen ERP komitesinin 2 yıllık faaliyetleri enine boyuna tartışıldı. Birçok katılımcının heyecanla buluştuğu toplantıda gelecek yıllar için umut vadeden ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformunun önümüzdeki dönemde faaliyetlerini genişleterek büyütmesi ve sektöre teşvik edici eylemler planlaması yönünde fikri alış verişi yapıldı.

:: Türkiye’de bilişimin toplumsal kalkınmaya etkileri sizce ne yönde gelişiyor?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ERP Komitesi Üçüncü Kez Buluştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ERP Komitesi Üçüncü Kez Buluştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ERP Komitesi Üçüncü Kez Buluştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "