Okunma

ERPA Tüm Dizüstüleri Tamir Ediyor


12 Ekim 2010 Salı 08:10
ERPA Tüm Dizüstüleri Tamir Ediyor

CeBIT Bilişim Eurasia fuarı geçtiğimiz Pazar günü bitti. Bölgenin en büyük bilişim fuarı olan CeBIT Bilişim’e gitme fırsatı bulamayanlar için hazırladığımız videolardan biri de dizüstü bilgisayar ve monitör tamirinde ülkemizin önde gelen firmalarından olan ERPA standındaydı. (Geleceğin Dizüstü Bilgisayarları Nasıl Olacak?)

ERPA’nın sunduğu hizmetler, tamir süreci hakkında detaylı bilgiler ve kullanılan teknolojiyi ERPA Genel Müdürü Nihat Erdal ile yaptığımız röportajdan öğrenebilirsiniz.

:: Dizüstü bilgisayarınızı hiç tamir ettirdiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “ERPA Tüm Dizüstüleri Tamir Ediyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Önce hamidi yada garantiledi geçtim :)))

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Fazlasıyla abartılmış bi haber 2 aydır erpa tarafından mağdur ediliyorum pc m tamirde ve deneme yanılma yontemi deneniyor ….yetkililere sesleniyorum nerde kaldı müşteri memnuniyeti

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Sanayi bakanlığı garantisi onarımlarda 6 Ay dır :)))

" ERPA Tüm Dizüstüleri Tamir Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ERPA Tüm Dizüstüleri Tamir Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ERPA Tüm Dizüstüleri Tamir Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "