Eset Yeni Ürününü Tanttı


18 Mayıs 2010 Salı 10:32
Eset Yeni Ürününü Tanttı

ESET Teknoloji Müdürü Richard Marko, orta boy ve büyük işletmeleri göz önünde bulundurarak ürünlerinde birçok yenilik ve geliştirme yaptıklarını, grup ve politika yönetimi bölümlerinde, uzaktan yükleme özelliğinde ve çoklu platformların yönetiminde BT çalışanlarının tepki sürelerini ve çalışma saatlerini azaltarak verimliliği arttırmayı amaçladıklarını belirtti. ESET Remote Administrator 4, ESET Business çözümlerinin yüklenmesini ve yönetimini hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor.

ERA4’ün sunduğu özellikler ise böyle

 • Akıllı grup yönetimi – Yeni parametrik grup özelliği belli bir ölçütü yerine getiren istemcileri otomatik olarak grupluyor. Parametrik gruplar filtreleme, raporlama, uyarı ve politika kuralları gibi özelliklerle çalışabiliyor. Gelişmiş ‘active directory’ eşleme özelliği, geniş işletmelerde kurulumu basitleştiriyor.
 • Geliştirilmiş politika yönetimi – Yeni sezgisel sihirbaz sayesinde gruplara kolayca politika atanabiliyor. Politika al/ver seçeneği ile yedeklenebiliyor.
 • Basitleştirilmiş uzaktan kurulum – ERA’da görünmeyen istemcilerin tespiti geliştirilerek BT çalışanlarının zamandan kazanmaları sağlandı.

 • Merkezi karantina yönetimi – Karantinaya alınmış nesneler konsol yardımı ile geri yüklenebilir, silinebilir ya da tarama dışı bırakılabilir.
 • Karışık platform yönetimi – ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security’nin eski ve güncel sürümlerinin yanı sıra, piyasaya çıkmak üzere olan Mac ve Linux için ESET NOD32 Antivirüs 4 ve yeni nesil Mobil antivirüslerin kontrolünü de tek bir konsol yardımı ile yapılabiliyor.

Kullanıcılar ücretsiz olarak yeni sürümü indirip mevcut  Eset Remote Administrator sürümlerini güncelleyebilecekler. Kurumsal kullanıcıların faydalandığı Remote Administrator, masaüstü ve sunucu yazılımlarının tek bir panelden merkezi yönetimini sağlıyor. Bu programı ücretsiz olarak firmanın kendi sitesinden indirebilirsiniz.

:: İş yerinizde hangi anti virüsü kullanıyorsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Eset Yeni Ürününü Tanttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eset Yeni Ürününü Tanttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eset Yeni Ürününü Tanttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
 2. 2 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
 3. 3 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 4. 4 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 5. 5 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 6. 6 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 7. 7 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 8. 8 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
 9. 9 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
 10. 10 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası