Okunma

ESET’ten İnternet Güvenliğine Destek


16 Temmuz 2012 Pazartesi 07:36
ESET’ten İnternet Güvenliğine Destek

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından olan ESET, antivirüs yazılımındaki deneyimi ve bilgi birikimini StopBadware ile paylaşarak daha bilgili ve deneyimli kullanıcıların yetişmesine destek olacak.

Destekçileri arasında Google, Mozilla, Verizon, Verisign, Facebook gibi kuruluşların yer aldığı StopBadware, ESET ile yaptıkları anlaşma çerçevesinde zararlı yazılımın bulaştığı web sitelerinin yöneticilerine daha iyi ve detaylı destek verecek.

Harvard Üniversitesi Berkman İnternet ve Toplum Merkezi’nin bir projesi olarak başlayan StopBadware, herhangi bir kar amacı gütmeden kullanıcıları internetteki tehlikelerden korumayı hedefliyor.

StopBadware’in amaçları arasında, kişileri zararlı yazılımlar hakkında eğiterek, güvenli bir web ortamı yaratmak yer alıyor.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ESET’ten İnternet Güvenliğine Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ESET’ten İnternet Güvenliğine Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ESET’ten İnternet Güvenliğine Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "