Okunma

Essential Phone için yeni etkinlik düzenlenecek!


14 Ağustos 2017 Pazartesi 06:00
Essential Phone için yeni etkinlik düzenlenecek!

Essential firması için son dönemde işler iyi gitmiyordu ama yavaş yavaş toparlanmaya başladıkları kesin. Zira yaptıkları açıklamayla birlikte Essential PH-1 modelinin çıkış tarihini önümüzdeki hafta duyuracaklarını belirtmişlerdi. Şimdi de “First Look Event” adındaki etkinlik duyuruldu.

First Look Event nedir?

25 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan bu etkinliğin temel amacı ise kullanıcıların Essential PH-1 modeli akıllı telefonu birinci elden deneyimleme fırsatı bulabilecek olması.

Yani etkinliğe katılan meraklılar cihazı kullanıp test edebilecek ve alıp almayacaklarına bu şekilde daha sağlıklı bir şekilde karar verebilecek. Fakat işin ilginci bu etkinliğin direkt olarak davetiye ile de katılım kabul etmesi.

17-08/14/essential-ph-1-first-look-event-etkinlik-sdn-shiftdelete.jpg

Essential firması tarafından ana akım medya dışındaki kişilere de davetiyelerin gönderilmeye başlandığını ve bu yüzden kalabalık bir grubun bu etkinlikte yer alacağını söylemek mümkün.

Ayrıca Los Angeles’ta düzenlenecek olan bu etkinliğin iki saat boyunca herhangi bir medya kuruluşu ya da şirketle bağı olmayan son kullanıcı için de açık olacağını belirtelim.

:: Essential PH-1 sizce başarılı olabilecek mi?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Essential Phone için yeni etkinlik düzenlenecek!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tutmaz.

" Essential Phone için yeni etkinlik düzenlenecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Essential Phone için yeni etkinlik düzenlenecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Essential Phone için yeni etkinlik düzenlenecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "