Okunma

Essential Phone ne zaman çıkacak?


10 Ağustos 2017 Perşembe 04:00
Essential Phone ne zaman çıkacak?

The Essential Phone’un çıkış tarihi tam anlamıyla yılan hikayesine döndü denilebilir. Çünkü Andy Rubin tarafından bundan birkaç hafta önce, “Oldukça kısa bir süre sonra!” açıklanacağı belirtilen çıkış tarihi hala belirlenmiş değil.

Yılan hikayesi!

Fakat bu durum önümüzdeki birkaç gün içerisinde değişebilir. Çünkü Wall Street Journal’a konuşan firma temsilcileri, The Essential Phone’un çıkış tarihinin önümüzdeki hafta açıklanacağının müjdesini verdi.

17-08/10/the-essential-phone-ne-zaman-geliyor-sdn-shiftdelete.jpg

The Essential Phone’u merakla bekleyenler için güzel bir haber olduğu kesin ama hatırlarsanız Mayıs ayında cihazın tanıtımı gerçekleştiğinde 30 gün içerisinde teslimatların başlayacağı müjdelenmişti.

Fakat aradan geçen aylar boyunca firmada çeşitli istifalar yaşanmış ve The Essential Phone’un teslimat tarihi de bilinmeyen bir güne ertelenmişti. Benzer bir durumun tekrar yaşanmaması dileğiyle diyelim ve haberimizi noktalayalım.

:: The Essential Phone sizce başarılı olabilecek mi?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Essential Phone ne zaman çıkacak?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Cihaz çok hoş bir tasarıma sahip fakat biraz ağır. Üretildiği maddelerden sanırım. 5.7 inch ekran bir cihaz ama yaklaşık 5 inch cihaz boyutlarında. Esasen galaxy s8 gibi bir dex platformuyla gelmesi gerekirdi. Teknoloji epeyce ilerledi. Özellikle çok hareketli insanların yanlarında mini bir klavye ve fare ile gittikleri yerde hızlı bir şekilde büyük ekrana bağlanıp bazı önemli işlerini daha pratik ve rahatlıkla halledebilmeliler. Bu fikir ubuntu işletim sisteminde başladı, microsoft beceremedi. Samsung yaptı ama ses getirmedi. Ama ben bu sistemi çok mantıklı görüyorum. Diğer taraftan bazı insanların laptopa yılda toplasan birkaç kez ihtiyacı oluyor. Dolayısıyla böyle bir kolaylığı tonlarca para dökülen cihazlardan beklemeliyiz artık.. Bu cihazın 750 dolar olması ancak böyle bir platform ile mantıklı olurdu..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaş 2 günde bir bu telefonu çıktı çıkacak diye haber yapmaktan bıkmadınız mi?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Neden aynı anlamda 3-4 paragraf yazıp en sona saklıyorsunuz asıl bilgiyi!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ne essential phone muş. Zaten kimse almaz bunu o fiyatlara, batacağı garanti

" Essential Phone ne zaman çıkacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Essential Phone ne zaman çıkacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Essential Phone ne zaman çıkacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "