Okunma

EticaretSEM Ekibi Antalya’da


15 Ocak 2015 Perşembe 09:25
EticaretSEM Ekibi Antalya’da

Ana sponsorluğunu Dora Telekom’un  üstlendiği etkinlik bu güne kadar 5 büyük ilde  3000 den fazla konuk ile toplamda 115 sunum ve moderasyona ev sahipliği yaptı. Sektörün önde gelen firmalarının ve STK’larının destekleri ile katılımcılardan herhangibir ücret talep edilmeden gerçekleştirilen etkinlikler her geçen gün daha geniş kitlelerin ilgisini çekiyor.

Moderatörlüğünü usta Tv Programcısı Atıf ÜNALDI’nın üstlendiği bu özel günde eticaret ve dijital pazarlamaya ilgi duyan tüm Antalya’lılar davetli. Siz de www.eticaretsem.com/antalya adresinden kayıt oluşturabilir ve bu etkinliğe katılabilirsiniz.

Eticaret Ekosisteminin başdöndürücü hızı ile birlikte yoğun bir period başlatan EticaretSEM Ekibi il il dolaşarak tüm kobilerimizi ve işini internete taşımak isteyen girişimcilerimizi bilgilendirmeye devam edecek. Yeni normallerin bizi sürüklediği yeni ekonomilerin oluşturulmasında önem teşkil eden ve kayıt dışı ekonomiyi ortadan kaldırabilecek ciddi bir güç olan eticaret bu günlerde her firmanın dikkatini çekmekte.

Antalya’ da, Akdeniz Reklemcılar Derneği ile birlikte yürütülen hazırlıklar tamamlanmak üzere. 20 Ocak’ta AKRA BARUT Hotel deki EticaretSEM de Program yine dopdolu.

Etkinliklere eticaret alanında faaliyet gösteren çok sayıda kurum da özel destek veriyor. Aslanoba Capital, Gittigidiyor.com, Ofix.com, PayPal, SefaMerve.com, Bilginet, Webnak, LA Software, Akakce.com, Pay U, Ticimax, Vitringez.com, Fotometrik360, AjansTR, Setrow, KreaDirect, MediaNova, Shiftdeletenet, gibi öncü firmaların yanı sıra Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD), Endeavor ve Keiretsu Forum İstanbul tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri yıl sonuna kadar onbinden fazla konuğu ağırlamaya hazırlanıyor.

Bir sonraki etkinlik 03 Şubat 2015 te Eskişehir’de…

:: Bu tür seminerlerin başka hangi illerde gerçekleşmesini istersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EticaretSEM Ekibi Antalya’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EticaretSEM Ekibi Antalya’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EticaretSEM Ekibi Antalya’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "