Okunma

EticaretSEM İstanbul’dan Sonra Adana’da


16 Aralık 2014 Salı 09:52
EticaretSEM İstanbul’dan Sonra Adana’da

Mariott Hotel Asia’da gerçekleştirilen EticaretSEM İstanbul moderatör Atıf Ünaldı’nın sahneye çıkması ile start aldı.

Açılış konuşmalarını eticad başkanı Ercüment Erdem ve  TEB Girşim Bankacılığı Müdürü İbrahim Coşkuner gerçekleştirdi.

EticaretSEM Kurucusu Merter Özdemir, yatırımları ile eticaret sektörünün dikkatini çeken Aslanoba Capital’in sahibi Hasan Aslanoba’ya yatırımlara nelere dikkat ettiklerini sordu.

Aslanobanın cevabı ilginçti, Fikre değil ivmelenmeye bakıyoruz, sıfırdan gelen firmalar artık Aslanoba Capitalden bir şey beklemesin. Dedi. Ardında Merter ÖZDEMİR’ in konuğu HaberTürk Genel Yayın Yönetmeni olan Erhan ÇELİK’ ti. Merter ÖZDEMİR ile eski dost oldukları anlaşılan ikili geçmişten örnekler vererek başarı hikayelerini birbirlerine yaptıkları iltifatlar ile anlattılar. Erhan ÇELİK’ in çocukken pazarda sattığı limonları anlattığı hiikayesi ilgi çekiciydi.

Türkiye’ nin lider tesettür giyim markalarından olan Sefa Merve CEO’ su Mehmet Metin OKUR ise “Marka algısı yaratabildiğiniz sürece var olabilirsiniz. Biz isim seçerken buna dikkat ettik” dedi ve “Ürünlerinizin toplumsal bir faydası olsun. Sadece depo olmayın” diyerek yeni yatırımcıları uyardı. Kendisine ait olan PAYbyME ödeme sisteminin ise yurtdışı bir fona 35 milyon $ karşılığı satıldığını ilk kez bu etkinlikte açıkladı.

Bu konuşmalar ardından başlayan seminer her zaman ki gibi yoğun bir ilgi ve katılım ile gerçekleşti. Pay U Ülke Müdürü Emre GÜZER, Ofix.com CEO’su Alptekin YILDIZ ve Keiretsu Forum Türkiye kurucu ortağı Aslı IŞINAK GÖZÖREN, Akakce.com CMO’ su Ali GÜRER, Setrow CEO’ su Eren YALÇINDAĞ, PayPal Türkiye Satış Müdürü Cenap DOĞRU, Tmob İş Geliştirme Direktörü Ayça GÜLER, Gittigidiyor.com Bahadır KILIÇ, Bilginet’ ten Yönetim Kurulu Danışmanı Tolga YÜCEL, Fotometrik 360 firmasından Aydın KARADÖLLER ve Gold Group Dijital Pazarlama Direktörü Yılmaz BOZAN’ ın yaptığı sunumların otak hedefinde eticaret sektöründe yer alan oyuncuların dikkat etmesi gereken hususlar ve başarı ipuçları vardı.

Bir sonraki Seminer 16 Aralıkta ADANA’ da. Seminer/ ve konferanslara http://www.eticaretsem.com adresinden müracaat edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikler tüm sezon boyunca değişik illerde devam edecek. Adana konferansı için www.eticaretsem.com/adana adresinden hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

:: Benzer konferanslara katılım göstermeye dikkat ediyor musunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “EticaretSEM İstanbul’dan Sonra Adana’da”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    TEB’i girişimcilere desteklerinden dolayı tebrik ediyorum.

" EticaretSEM İstanbul’dan Sonra Adana’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EticaretSEM İstanbul’dan Sonra Adana’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EticaretSEM İstanbul’dan Sonra Adana’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "