Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı


10 Eylül 2020 Perşembe 00:30
Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı

Fragmanlarıyla oyunseverleri hayran bırakan Call of Duty, yeni fragmanıyla da aynı etkiyi yakalıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War için fragman yayımlandı. Fragman, 1983 yılı ve o yıla damga vurmuş popüler bir şarkı ile başlıyor. Sonrasındaysa heyecanın doruklarına çıkan fragman çok oyunculu özelliğine vurgu yapıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War için fragman

PlayStation için gelen bu fragman için pek çok haritanın detaylı açıklaması da bulunuyor. Activision, beş yeni harita için ayrıntılı açıklama yapıyor. Armada haritasında; Azorian Operasyonuna dayanarak, ABD ve Sovyet kuvvetleri, prototip bir nükleer denizaltı aramak için Kuzey Atlantik Okyanusu’nun ortasına varıyor. Soğuk Savaş’ın ortasında, yer alan Sovyetler ve ABD arasındaki çekişme yaşanıyor. Gemiler arasında heyecan dolu karşılaşma.

Crossroads haritasında, Özbekistan’ın derinliklerinden Afganistan’a uzanan rotada, NATO kuvvetleri, ICBM fırlatıcılarından oluşan büyük bir Sovyet askeri konvoyunu pusuya düşürmek için seferber oluyor.

Sovyetlerin soğuk arka planında, bir MI6 Filosu, konvoyda tutulan çok gizli istihbaratı ve gelecekteki operasyonlar için gerekli tüm malzemeleri güvence altına almak için herhangi bir kuvvet ile savaşmaya hazır. Düşman mevzilerini havaya uçurmak için tankları veya kar motosikletlerini düşmanın arkasına geçip hatlarını kırmak için kullanmalısınız.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Miami haritasında, kiralanan DGI güçleri aracılığıyla Perseus, güvenilir bir müttefiki serbest bırakmak için Miami’nin ünlü South Beach’inde bir hapishane nakil aracına pusu kuruyor ve saldırıyor. Canlı mimarisi ve neon ışıkları arasında gecenin karanlığında, kalan DGI güçlerini ortadan kaldırmak ve Perseus’un nerede olduğuna dair ipuçlarını belirlemek için CIA özel kuvvetleri görevlendiriliyor.

Moskova haritasında, SSCB’nin kalbinde, bölgeyi güvence altına almak, kalan CIA ajanlarını yakalamak ve NATO’nun gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir Spetsnaz ekibi, güvenliği ihlâl edilmiş bir CIA güvenli evine gönderiliyor. İlk raporlar, bölgede çatışmaların sokaklara döküldüğünü ve ikinci bir CIA-JSOC ekibinin olay yerine takviye olarak gelmesini sağladığını gösteriyor.

Satellite, Orta Afrika’daki Angola çöllerinin derinliklerinde, KH-9 olarak bilinen çok gizli, Amerikan yapımı bir keşif uydusu, potansiyel olarak Perseus tarafından yerleştirildi. İşe alınan DGI kuvvetleri, sahip olduğu hassas istihbaratı ararken, NATO’nun MI6 Filosu, bölgeyi güvence altına almak ve DGI başıboş olanları ortadan kaldırmak için gönderiliyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Eski oyunlarının kabul edilmeyen fragmanlarını birleştirip koymuşlar. “Etkileyici” ha?

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Şu çizgisellikden bir kurtulamadın gitti daha fazla açık dünya ve serbestlik bekliyoruz ama adamlar ısrarla bir çizgiden kopamıyorlar ve şu süper güç propagandaları bitsin artık coronaya diz çöken bir milletsiniz geçin bunları.

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   Asıl böyle daha iyi CoD Tomb Raider gibi çizgisel seridir bence bunları açık dünya bozar

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Grafikler eski motor sanırım yeni nesil değil WW2 ve Modern Warfare gibi hiç değil.

" Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Dyson V11 kablosuz süpürge incelemesi! Dyson V11 kablosuz süpürge incelemesi!
 2. 2 En iyi Chrome eklentilerini sıraladık! En iyi Chrome eklentilerini sıraladık!
 3. 3 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
 4. 4 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
 5. 5 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
 6. 6 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
 7. 7 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
 8. 8 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
 9. 9 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
 10. 10 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!