Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı


10 Eylül 2020 Perşembe 00:30
Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı

Fragmanlarıyla oyunseverleri hayran bırakan Call of Duty, yeni fragmanıyla da aynı etkiyi yakalıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War için fragman yayımlandı. Fragman, 1983 yılı ve o yıla damga vurmuş popüler bir şarkı ile başlıyor. Sonrasındaysa heyecanın doruklarına çıkan fragman çok oyunculu özelliğine vurgu yapıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War için fragman

PlayStation için gelen bu fragman için pek çok haritanın detaylı açıklaması da bulunuyor. Activision, beş yeni harita için ayrıntılı açıklama yapıyor. Armada haritasında; Azorian Operasyonuna dayanarak, ABD ve Sovyet kuvvetleri, prototip bir nükleer denizaltı aramak için Kuzey Atlantik Okyanusu’nun ortasına varıyor. Soğuk Savaş’ın ortasında, yer alan Sovyetler ve ABD arasındaki çekişme yaşanıyor. Gemiler arasında heyecan dolu karşılaşma.

Crossroads haritasında, Özbekistan’ın derinliklerinden Afganistan’a uzanan rotada, NATO kuvvetleri, ICBM fırlatıcılarından oluşan büyük bir Sovyet askeri konvoyunu pusuya düşürmek için seferber oluyor.

Sovyetlerin soğuk arka planında, bir MI6 Filosu, konvoyda tutulan çok gizli istihbaratı ve gelecekteki operasyonlar için gerekli tüm malzemeleri güvence altına almak için herhangi bir kuvvet ile savaşmaya hazır. Düşman mevzilerini havaya uçurmak için tankları veya kar motosikletlerini düşmanın arkasına geçip hatlarını kırmak için kullanmalısınız.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Miami haritasında, kiralanan DGI güçleri aracılığıyla Perseus, güvenilir bir müttefiki serbest bırakmak için Miami’nin ünlü South Beach’inde bir hapishane nakil aracına pusu kuruyor ve saldırıyor. Canlı mimarisi ve neon ışıkları arasında gecenin karanlığında, kalan DGI güçlerini ortadan kaldırmak ve Perseus’un nerede olduğuna dair ipuçlarını belirlemek için CIA özel kuvvetleri görevlendiriliyor.

Moskova haritasında, SSCB’nin kalbinde, bölgeyi güvence altına almak, kalan CIA ajanlarını yakalamak ve NATO’nun gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir Spetsnaz ekibi, güvenliği ihlâl edilmiş bir CIA güvenli evine gönderiliyor. İlk raporlar, bölgede çatışmaların sokaklara döküldüğünü ve ikinci bir CIA-JSOC ekibinin olay yerine takviye olarak gelmesini sağladığını gösteriyor.

Satellite, Orta Afrika’daki Angola çöllerinin derinliklerinde, KH-9 olarak bilinen çok gizli, Amerikan yapımı bir keşif uydusu, potansiyel olarak Perseus tarafından yerleştirildi. İşe alınan DGI kuvvetleri, sahip olduğu hassas istihbaratı ararken, NATO’nun MI6 Filosu, bölgeyi güvence altına almak ve DGI başıboş olanları ortadan kaldırmak için gönderiliyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Grafikler eski motor sanırım yeni nesil değil WW2 ve Modern Warfare gibi hiç değil.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Şu çizgisellikden bir kurtulamadın gitti daha fazla açık dünya ve serbestlik bekliyoruz ama adamlar ısrarla bir çizgiden kopamıyorlar ve şu süper güç propagandaları bitsin artık coronaya diz çöken bir milletsiniz geçin bunları.

Optikiyaza
Optikiyaza
4 ay önce

Asıl böyle daha iyi CoD Tomb Raider gibi çizgisel seridir bence bunları açık dünya bozar

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Eski oyunlarının kabul edilmeyen fragmanlarını birleştirip koymuşlar. “Etkileyici” ha?

" Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etkileyici Call of Duty: Black Ops Cold War fragmanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik