Okunma

Etohum Başvuruları Başladı


28 Ağustos 2009 Cuma 10:22
Etohum Başvuruları Başladı

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, internet üzerinde kendi işini başlatmak isteyenlere destek vermeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda 27 Ağustos Perşembe günü itibariyle yeni başvuru sürecini başlatan etohum, yeni iş fikirlerini yeşertmek isteyen herkese kapılarını açıyor.

etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için ise www.etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

 

etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Türkiye’de fikri olan kişi sayısı çok ancak bunu hayata geçirenler oldukça az. Oysa içinde bulunduğumuz ekonomik ortam internet girişimcileri için fırsat yaratıyor. Etohum olarak biz de yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi olan ve kendi internet şirketini kurmak isteyen genç girişimcilerle şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmek amacıyla yola çıktık.

Bu doğrultuda da bir fikri gerçekleştirme yolunda adım atan ve risk alan girişimcileri bulup, başlama aşamasında onlara destek oluyoruz. İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini/yeni girişimi kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan herkes etohum’a başvuru yapabilir.”

:: Bu site ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Etohum Başvuruları Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etohum Başvuruları Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etohum Başvuruları Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "