Okunma

Etohum Kamplarına Devam Ediyor


23 Şubat 2010 Salı 13:09
Etohum Kamplarına Devam Ediyor

Etohum, projesi  2008 yılından bu yana yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturmak için kamplar düzenliyor. Girişimcilik Kampı adı verilen bu organizasyonun ikincisini  15 internet girişimcisinin katılımıyla gerçekleşti. 

Kampa ilişkin olarak açıklama yapan Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, 2010 yılının internet şirketlerinin yılı olacağını belirtti. Büyükdemir iddiasıını, 2001 yılı krizinden sonra yaşanan olaylara değinerek örneklendirdi. Etohum kurucusu ekonomik durgunluk sonrası birçok sitenin günümüzün büyük şirketleri haline geldiğinin altını çizdi.

Ayrıca kampa, Pegasus Havayolları kurucusu Ali Sabancı, Ebay Türkiye Temsilcisi Sina Afra, Mynet.com’un kurucusu Emre Kurttepeli, Eksisozluk.com kurucusu Sedat Kapanoğlu‘da katıldı.

:: Bu tarz organizasyonların artmasını istiyor musunuz?

 

 

 

 


 

 

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Etohum Kamplarına Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etohum Kamplarına Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etohum Kamplarına Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "