Okunma

Etrafınızda Küçük Çocuk Var mı?


22 Temmuz 2009 Çarşamba 07:24
Etrafınızda Küçük Çocuk Var mı?

Anne babaların çocukları için en çok önem verdikleri unsurlardan bir tanesi de okul öncesi eğitimdir. Çocukları için hangi eğitim kurumunu seçecekleri ise ayrı bir sorundur. Tek tek ziyaret etme,  karşılaştırma yapabilme ve en önemlisi kurumun nasıl olması gerektiği ile ilgili kafalarında birçok soru işaretleri vardır.


Sitede yuvalarla ilgili bilgiler dışında çocuk eğitimiyle ilgili faydalı bilgiler de bulunuyor.

Bu sorunu gidermek için yola çıkan Çocukyuvanız.com, ailelerin kafalarındaki soru işaretlerine cevap bulabilecekleri, haber ve makalelerle bu konudaki eksikliklerini giderebilecekleri, tecrübelerini paylaşabilecekleri, bu açığı kapatmaya aday bir internet sitesi.

Sitede kayıtlı yuvalarla ilgili tüm bilgileri bulabilirken; yuvaları sanal olarak gezebiliyor, çekilmiş videoları izleyebiliyor, yapılmış yorumları ve forumları okuyabiliyorsunuz.

:: Yuva arayan tanıdıklarınız var mı?

Bilgi için: Çocukyuvanız.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Etrafınızda Küçük Çocuk Var mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etrafınızda Küçük Çocuk Var mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etrafınızda Küçük Çocuk Var mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "