Okunma

Eugune Kaspersky’le Güvenliği Konuştuk


08 Ekim 2010 Cuma 15:00
Eugune Kaspersky’le Güvenliği Konuştuk

İnternet güvenliği son yıllarda oldukça önemli bir hale geldi. Artık, bilgisayarınızı güvensiz bırakmaklı evinizin kapısını açık unutmak arasında hiç bir fark yok. Sanal suç örgütlerinin giderek organize olması ve artmasıyla birlikte sanal dünyadan gelen tehditler daha önemli bir hal aldı. (Veri Sızıntısı Engellenebilir)

 

 

Sosyal Ağlardan Gelen Tehlike

Sahte anti-virüsler, trojan’lar ve malware’ler sayesinde tüm önemli bilgilerinizi birkaç dakika içerisinde kaybedebilirsiniz. CeBIT 2010’a konuk olan Kaspersky CEO‘su Eugene Kaspersky ile sanal dünyanın tehditleri hakkında detaylı bir röportaj yaptık. Bakın, sosyal ağ sitelerinden gelen en büyük tehditler neler ve Türkiye bu saldırılarda nasıl bir konumda?

:: Sizce sosyal ağlar yeterince güvenli mi? Eugune Kaspersky’in yorumlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Eugune Kaspersky’le Güvenliği Konuştuk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eugune Kaspersky’le Güvenliği Konuştuk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eugune Kaspersky’le Güvenliği Konuştuk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "