Okunma

European Pirate Summit 10-11 Eylül’de!


16 Ağustos 2012 Perşembe 10:00
European Pirate Summit 10-11 Eylül’de!

Girişimcilik bir macera işi, hele ki internet girişimcisi olmak daha da büyük bir macera. European Pirate Summit de, girişimcileri bir araya getiren bir zirve.

Zirvenin isminin korsanlardan gelmesi aslında tamamen girişimcilik ruhunu, bağımsızlığı ve yeni denizlere özgürce açılmayı ifade ediyor.

Bu yıl ikinci kez

2011’de ilk kez yapıldığında büyük yankı uyandıran, Avrupa basını tarafından büyük ilgi gören ve “yılın girişimcilik etkinliği” olarak adlanlandırılan European Pirate Summit, bu yıl ikinci kez düzenlenecek ve girişimcilere ev sahipliği yapacak.

İki gün sürecek olan zirvede, workshop’lar, tartışma oturumları ve konuşmacılar yer alacak. European Pirate Summit‘i diğerlerin ayıran bir diğer özellik ise, sektörün global oyuncuları ve tekel olmuş firmalar yerine, diğer girişimcilere yer vermeyi istemesi.

Medya sponsoru ShiftDelete.Net

Medya sponsoru olduğumuz European Pirate Summit‘e katılmak için buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Ahoy!

:: European Pirate Summit
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" European Pirate Summit 10-11 Eylül’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere European Pirate Summit 10-11 Eylül’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda European Pirate Summit 10-11 Eylül’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "