Okunma

Evcil Robot Eşyaları Tanıyor


03 Kasım 2010 Çarşamba 09:15
Evcil Robot Eşyaları Tanıyor

Günümüzde hâlâ bilim kurgu gibi görünsede robotlar geleceğimizde önemli bir yere sahip olmak için sürekli teknolojik evrim geçiriyorlar. Günlük yaşantımızın vaz geçilmez yardımcıları olmak için hazırlanan robotlar, bu konuda yeni yetenekler de sergiliyor.(İnsan Gibi Bir Robot Daha!)

Ev Tipi Robot Öğreniyor

 

#y3/8e9226ca6616e9887fe7e6f406c189c2.flv#

PALRO adlı robot, şirin tasarımı ve ufak boyuyla evdeki basit işleri yapmak için tasarlanmış. Getir götür işleri yapacak ve televizyon, bilgisayar gibi teknolojik cihazlarla etkileşime girecek olan robotun tek kusuru ise 3 bin dolarlık fiyatı.

:: Evinize işleri yapması için bir robot alır mıydınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Evcil Robot Eşyaları Tanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Buna benzer i-sobot var. ***** dan 278$’a aldım.En ufak yürüyebilen robot unvanına sahıp bu robot çok harika akrobatik hareketler yapabiliyor ve programlanabiliyor.

    Erkan YILDIRIM

" Evcil Robot Eşyaları Tanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evcil Robot Eşyaları Tanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evcil Robot Eşyaları Tanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "