Evden Müşteri Temsilciliği Fırsatları


04 Eylül 2012 Salı 13:00
Evden Müşteri Temsilciliği Fırsatları

Türkiye’deki çağrı merkezi sektörünün uluslararası standartlarda gelişimine katkı sağlayan ve her yıl yüzlerce sektör temsilcisini ağırlayan Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı’nın bu yılki konu başlıkları; müşteri hizmetlerinde sosyal medya kullanımı, e-ticaret, hızlı değişen müşteri beklentilerine aynı hızla cevap verecek yeni teknolojiler, İK politikaları ve evden çalışma olgusu, çağrı merkezi mimarisi ve dizaynı gibi önemli konular olacak.

Açılış konuşmasını Teleperformance Group Başkan Yardımcısı Mark Pfeiffer’in yapacağı konferansta Pfeiffer, çağrı merkezleri için hem fırsat hem daha fazla sorun anlamına gelen e-ticaret olgusunu dünyadaki örnekleriyle masaya yatıracak.

Sosyal medyada yatırımın geri dönüşünü nasıl hesaplarsınız?

Her geçen gün daha fazla müşterinin akıllı telefonlarıyla işlem yaptığı günümüzde kurum ve markaların mobil veya dijital bir strateji geliştirmemeleri imkansız.

Tüketici hareketlerindeki dijital çağı ve onun getirdiği yenilikleri yorumlayacak olan ITesa.com ‘un CEO’su Keith Fiveson, sosyal medyaya yapılan yatırımın geri dönüşü nasıl hesaplanır, sosyal medya hizmet sürecinde çağrı merkezlerinin rolü ve etki alanları nedir? gibi konulara ışık tutacak.

Çağrı merkezleri için önemli bir hizmet modeli: Evden Çalışma

Bazı hizmet alanlarında en verimli modelin evden çalışma olduğuna inanan ve Hilton Avrupa Operasyonları’nda “Evden Çalışma Modeli”nin uygulanmasına öncülük eden Gillian J Bell, daha sonra bu modeli ABD’ye de iş modeli olarak uyarlamış ve bu yolla 1000’in üzerinde müşteri temsilcisi sayısına ulaşmıştır. Evden çalışma olgusuna global anlamda ışık tutacak olan Evden Müşteri Temsilciliği Danışmanı Bell, modelin beklenmedik faydalarına odaklanacak.

Doğru ve etkin performans yönetimi nasıl olmalı?

Çalışan bağlılığını artırmanın yöntemlerini anlatacak olan Off Center LLC Kurucusu Greg Levin, Z kuşağı gibi elde tutulması zor olan yeni nesille çalışmanın ve motivasyonlarını yüksek tutmanın yollarına ışık tutacak.  Bağlılığı ve performansı yüksek seviyedeki çalışanların, müşteri sadakati üzerinde olumlu etki yaptığına değinen Levin, “Doğru ve etkin bir performans yönetimi nasıl olur” sorusuna yanıt verecek.

Çalışan refahında ortamın önemi büyük

Çağrı merkezlerinde fiziksel ortamın nasıl düzenlenmesi gerektiğine ışık tutacak olan INPAR Kurucu ortağı Rui Santos, çalışan refahı ile verilen hizmetin kalitesi arasındaki doğru orantıyı örnekleriyle açıklayacak. Sunumunu 10 farklı bileşeni işleyecek olan Santos, katılımcılara ışıklandırmadan, akustiğe, mobilya ergonomisinden molalara kadar nasıl bir sistem kurulması gerektiğini anlatacak.

:: Evden çalışma fırsatları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Evden Müşteri Temsilciliği Fırsatları”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  bu işe nasıl ulaşabilirim

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Turkcell’de evden çalışma olgusu olan şirketlerden haberiniz olsun..

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  zıyaretcı arkadaşa katılmıyorum engelıler ıçın ış ımkanı aslında yardımcı olabılırmısınız ben bır engelıyım pc konusunda ıyı sayılırım dıksıyonumda düzgün

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Bizde “evden iş fırsatı” denince durup şöyle bir düşünüyorsun.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  bu tür bir iş nerede bulunabilir?

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu gibi bir işte çalıştım çok küçük paralar veriyolar sabah 9-17 arası çalışmanı istiyorlar ve 150-200 TL gibi bir maaş veriyorlar. Türkiye’de cazip değil açıkcası …

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Bence çok güzel bir iş imkanı @By efsane başvurduk ama hala bir ses yok sana da bana da bu iş uzak gibi kardeşim

" Evden Müşteri Temsilciliği Fırsatları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evden Müşteri Temsilciliği Fırsatları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evden Müşteri Temsilciliği Fırsatları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 2. 2 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 3. 3 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 4. 4 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 5. 5 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 6. 6 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 7. 7 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 8. 8 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 9. 9 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 10. 10 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?