Okunma

Eve Online’ın Kodları İnternette


14 Nisan 2008 Pazartesi 21:00
Eve Online’ın Kodları İnternette
Popüler çok oyunculu oyunlardan olan Eve Online, kaynak kodlarını şu sıralarda çeşitli paylaşım sitelerinden topluyor. Kodların bir şekilde internete sızdırıldığı ve çeşitli paylaşım sitelerinde (The Pirate Bay gibi) görüldüğü bildirilirken, paylaşım sitelerinin sahipleri, forumlarında bu kodlardan bahseden kullanıcıları anında şutladıklarını söylüyorlar.

Diğer taraftan Eve Online’ın yapımcı ve dağıtıcısı CCP Games ile kodları yayınlayan kişi arasında geçen bir internet görüşmesine göre, CCP Games‘in konuyla ilgili olarak "güvenlik önemleri almak" haricinde bir düşüncesi bulunmuyor. Ayrıca, "güvenlik açıklarınızı ifşa ederiz" şantajının da firma için çok fazla anlam ifade etmediğini de aynı görüşmeden anlıyoruz.

Bilgi için: CCP Games
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Eve Online’ın Kodları İnternette konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eve Online’ın Kodları İnternette ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eve Online’ın Kodları İnternette ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "